Urząd Miasta Sulejówek

sobota, 23.10.2021
Marleny, Seweryna, Jana
Telefon: +48 22 76-06-201
e-mail:urzad@umsulejowek.pl

Menu

Nawigacja

Treść strony

Ferie zimowe

Burmistrz Miasta Sulejówek organizuje dla dzieci i młodzieży z Sulejówka FERIE NA basenie w Wesolandii i LODOWISKU w Wesołej.
Wszystkich chętnych zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona

Planowane wyłączenia prądu

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa informuje o planowanych wyłączeniach prądu SULEJÓWEK, 11 stycznia 2018 r. w godz. ...

Informacja dla Przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych

Urząd Miasta Sulejówek przypomina o wniesieniu opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w 2018 roku wraz z pisemnym oświadczeniem o wartości sprzedaży napojów alkoholowych w roku poprzednim tj. 2017 zgodnie z art. 11¹ ustawy z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi /t.j. Dz.U. 2016 r. poz.487/.
W terminie do dnia 31 stycznia 2018 roku należy złożyć wypełniony druk oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych w roku 2017 r. oraz wnieść opłatę za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w 2018 roku - /I rata do 31 stycznia 2018 r./.

Ostrzeżenie o złej jakości powietrza

 • -
 • autor: Mazowiecki Urząd Wojewódzki, data: 2018-01-08

Wyborco! Sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców!

Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania? Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz!
Jeśli Twojego nazwiska nie ma w rejestrze wyborców, to nie będziesz mógł głosować w nadchodzących wyborach samorządowych.
Rejestr wyborców to lista osób z prawem do głosowania w danej gminie. Jeżeli masz stałe zameldowanie, to znaczy, że Twoje nazwisko jest w rejestrze wyborców w gminie, w której jesteś zameldowany. Będziesz mógł oddać głos.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Sulejówku przyjmuje zgłoszenia o przyznanie medali dla par małżeńskich zameldowanych w Sulejówku, obchodzących w 2018 roku Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Pary małżeńskie, które Jubileusz Złotych Godów mają już za sobą mogą również wystąpić o nadanie odznaczeń nadawanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje zgłoszenia w godzinach pracy urzędu w terminie do 30 kwietnia 2018 r.

Planowane wyłączenia prądu

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa informuje o planowanych wyłączeniach prądu SULEJÓWEK, 24 i 25 stycznia 2018 r. w godz. ...

Promocja badań ankietowych - GUS

Urząd Statystyczny w Warszawie realizuje prowadzone przez Główny Urząd Statystyczny badania ankietowe. Mają one charakter reprezentacyjny, co oznacza, że udział w nich biorą wylosowane gospodarstwa domowe lub rolne. Na wysoką jakość wyników ma wpływ uczestnictwo w badaniach wszystkich wylosowanych gospodarstw oraz udzielenie wyczerpujących odpowiedzi.
 • -
 • -
  • autor: Burmistrz Miasta Sulejówek

Plan imprez MDK

Plan imprez MDK Sulejówek luty 2018

Obniżone ciśnienie wody

 • -
 • autor: Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sulejówku , data: 2018-01-31

Planowane wyłączenia prądu

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa informuje o planowanych wyłączeniach prądu SULEJÓWEK, 7 lutego 2018 r. w godz. ...

Kondolencje

 • -

Konkurs plastyczny „Kartka dla Marszałka” organizowany w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę

Burmistrz Miasta Sulejówek zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Kartka dla Marszałka”!
Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej w formie kartki imieninowej dla Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego.
Prace konkursowe należy wykonać indywidualnie. Prace konkursowe wraz z oświadczeniem należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 5 marca 2018 r. do godz. 18:00.
 • -

Kondolencje

 • -

OGŁOSZENIE

Urząd Miasta Sulejówek informuje, że od początku 2018 r. w różnych częściach miasta zaczęły pojawiać się nowe pojemniki przeznaczone do zbiórki odzieży używanej. Pojemniki ustawiono nielegalnie bez porozumienia oraz zgody przedstawicieli Urzędu Miasta Sulejówek. Nie ma możliwości ustalenia firmy, do której owe pojemniki należą. Umieszczone na nich numery telefonów jak również podany adres e-mail są albo nieprawidłowe albo celowo podane błędnie aby nie było można ustalić właściciela pojemników.

Planowane wyłączenia prądu

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa informuje o planowanych wyłączeniach prądu SULEJÓWEK, 21 lutego 2018 r. w godz. ...

Obniżone ciśnienie wody

MIEJSKI ZAKŁAD WODOCIĄGÓW i KANALIZACJI W SULEJÓWKU zawiadamia, że w związku z koniecznością wykonania prac eksploatacyjnych na sieci wodociągowej, Stacji Uzdatniania Wody oraz wyznaczenia stref zasilania w wodę w dniach 19 - 23.02.2018 (poniedziałek - piątek) przez całą dobę może wystąpić obniżone ciśnienie wody oraz pogorszenie jakości wody na terenie całego Miasta Sulejówek.

Dni otwarte w naszych szkołach

Szanowni Rodzice dzieci w wieku 5, 6 i 7 lat, a także wszyscy zainteresowani.
Serdecznie zapraszamy Państwa na dni otwarte w naszych szkołach, które odbędą się w związku z rekrutacją do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych, w roku szkolnym 2018/2019.

Odbiór odpadów z zabudowy wielorodzinnej

Referat Ochrony Środowiska i Gospodarowania Odpadami Urzędu Miasta Sulejówek informuje, iż odbiór z zabudowy wielorodzinnej :

odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon

odbędzie się w dniu 26.03.2018 r. (poniedziałek).

Zgłoszenia prosimy kierować do zarządców/administratorów - najpóźniej 24h przed wywozem.
 

 • autor: Ref. Ochrony Środowiska i Gospodarowania Odpadami

Podpisz i wyślij JPK_VAT z Profilem Zaufanym

Coraz mniej czasu pozostało mikroprzedsiębiorcom na przesłanie pierwszego JPK_VAT (do 26 lutego). Aby mieć pewność skutecznej realizacji tego obowiązku, warto jak najszybciej założyć Profil Zaufany, a dzięki niemu szybko i bezpiecznie wysłać dokumenty do systemu skarbowego.

Kandydat na urzędnika wyborczego

Dyrektor delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Siedlcach rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń od osób chcących pełnić funkcję urzędnika wyborczego.

Planowane wyłączenia prądu

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa informuje o planowanych wyłączeniach prądu SULEJÓWEK, 28 lutego, 13, 14 i 16 marca 2018 r. w godz. ...

Zaproszenie na imieniny Marszałka Polski

Burmistrz Miasta Sulejówek zaprasza do wspólnego świętowania imienin Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę w niedzielę 18 marca 2018 r. w Pałacu dla Seniora w Sulejówku ul. Krasińskiego 7.
Zapraszamy na koncert pieśni o Legionistach w wykonaniu Piotra Rafałko oraz Varsovia Brass Quintet oraz na wystawę 100 portretów żołnierzy Legionów Polskich na 100-lecie odzyskania niepodległości autorstwa Piotra Rafałko. Podczas uroczystości wręczone zostaną również nagrody i dyplomy dla laureatów i uczestników miejskiego konkursu plastycznego "Kartka dla Marszałka" oraz odbędzie się wystawa prac konkursowych.

II Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka

 • -

Spotkanie autorskie z Pisarką

28 lutego premierę ma kolejna książka Kasia Bulicz-Kasprzak - "Sprzeczne sygnały" ukazująca się nakładem Edipresse Książki a już następnego dnia 1 marca o godz. 18 zapraszamy do Czytelni Biblioteki w Sulejówku, przy ul. Wrońskiego 1 na spotkanie autorskie z Pisarką.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Sulejówku

 • -

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Sulejówku

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Sulejówku, ul. Idzikowskiego 7b od 01.12.2017 roku jest wiodącym ośrodkiem koordynacyjno-opiekuńczym na obszarze powiatu mińskiego realizującym zadania z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” w zakresie Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka i Jego Rodziny z udziałem terapeutów, psychologów, pedagogów specjalnych, logopedów i fizjoterapeutów oraz innych specjalistów.

Afrykański pomór świń

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Mińsku Mazowieckim informuje, że w związku z występowaniem ASF w Polsce na terytorium kraju zostały wyznaczone obszary objęte różnymi restrykcjami.

Zgodnie z Decyzją wykonawczą Komisji (UE) 2018/263 z dnia 20 lutego 2018 r. zmieniająca decyzję wykonawczą 2014/709/UE w sprawie środków kontroli w zakresie zdrowia zwierząt w odniesieniu do afrykańskiego pomoru świń w niektórych państwach członkowskich do obszaru ochronnego wchodzą gminy Mińsk Mazowiecki z miastem Mińsk Mazowiecki, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Halinów, Kałuszyn, Siennica, Stanisławów i Latowicz w powiecie mińskim.
Do obszaru objętego ograniczeniami wchodzi gmina Sulejówek w powiecie mińskim.

Plan imprez w MDK

Plan imprez w MDK Sulejówek - marzec 2018

Urząd Miasta nieczynny

 • -

„Startuj z Mazowsza”

Szanowni Państwo,
Samorząd Województwa Mazowieckiego realizuje w tym roku nowy konkurs skierowany do start-up’ów pod nazwą „Startuj z Mazowsza”.
Celem konkursu „Startuj z Mazowsza” jest wsparcie młodych firm o atrakcyjnej formule innowacyjności i dużym potencjale wzrostu, odnoszących sukcesy we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań gospodarczych (np. usług, produktów).
Do Konkursu mogą przystąpić podmioty zarejestrowane i prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa mazowieckiego nie krócej niż rok i nie dłużej niż 3 lata od daty ogłoszenia konkursu, w celu wytworzenia nowych produktów i usług.
 • -

Szybki Pit 2018

Wyślij PIT przez internet szybko i wygodnie

,,Warsztaty ożywienia społeczno - gospodarczego i aktywizacji rynku pracy w ramach Partnerstwa Lokalnego powiatu mińskiego”

Starosta Miński oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Mińsku Mazowieckim zapraszają przedsiębiorców, przedstawicieli samorządu lokalnego, organizacje pozarządowe oraz aktywnych mieszkańców powiatu mińskiego na "Warsztaty ożywienia społeczno - gospodarczego i aktywizacji rynku pracy w ramach Partnerstwa Lokalnego powiatu mińskiego”

Obwieszczenie RDOŚ

WOOŚ-4200.2.2017.DK - Obwieszczenie RDOŚ z dnia 19-03-2018 r. w sprawie Wschodniej Obwodnicy Warszawy

MZWiK - e-faktury

Szanowni Państwo,
Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w odpowiedzi na zgłaszane przez Państwa potrzeby, umożliwia otrzymywanie faktur za nasze usługi drogą elektroniczną, tzw. e-faktury oraz możliwość otrzymywania informacji w formie krótkich wiadomości tekstowych sms. W celu skorzystania z powyższych usług prosimy o zapoznanie się z regulaminem, wypełnienie, podpisanie oraz odesłanie wniosków które znajdują się na naszej stronie internetowej www.mzwiksulejowek.pl w zakładce PROCEDURY

„ZASŁUŻONY DLA MIASTA SULEJÓWEK”

W związku ze zbliżającym się Świętem Miasta Sulejówek (13 czerwca – Dzień Marszałka), uprzejmie proszę o zgłaszanie do 30 kwietnia 2018 r. kandydatów: osób, instytucji lub organizacji zasłużonych dla naszego Miasta do nadania tytułu honorowego „ZASŁUŻONY DLA MIASTA SULEJÓWEK”.

Plan imprez MDK

Plan imprez MDK Sulejówek kwiecień 2018
 • -

VII Rajd Rowerowy na Orientację „Na wiosennym szlaku”

Ruszyły zapisy do VII Rajdu Rowerowego na Orientację „Na wiosennym szlaku”, który odbędzie się w Sulejówku w niedzielę 22 kwietnia 2018 r. !
Rajd jest imprezą turystyczno-sportową, podczas której zespoły liczące od 1 do 8 osób będą miały za zadanie potwierdzić w określonym limicie czasu swoją obecność przy ustawionych w terenie punktach kontrolnych oraz wykonać zadania.

Harmonogram dyżurów w porze nocnej aptek

INFOMACJA DLA WYKONAWCÓW

Miasto Sulejówek informuje, że od dnia 18 kwietnia 2018 r., (dotyczy tylko postępowań wszczętych po dniu 18 kwietnia 2018 r.) Jednolity Europejski Dokument Zamówień będzie przekazywany przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Urząd Zamówień Publicznych przygotował Instrukcję składania JEDZ przy użyciu środków komunikacji elektronicznej a także Krótką instrukcję obrazującą graficznie sposób postępowania przy składaniu JEDZ.

Informacja o planowanym oczyszczaniu ulic

Urząd Miasta Sulejówek informuje, że od dnia 06.04.2018 r. rozpoczynają się prace związane z oczyszczaniem mechanicznym, zamiataniem i zmywaniem ulic na terenie Miasta Sulejówek. Termin zakończenia prac zaplanowano na 30.04.2018 r. jednak ze względu na możliwość wystąpienia nieprzewidzianych trudności związanych ze zmianą warunków atmosferycznych może on ulec zmianie.

Planowane wyłączenia prądu

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa informuje o planowanych wyłączeniach prądu SULEJÓWEK, 11 kwietnia 2018 r. w godz. ...

Ogłoszenie o sprzedaży drewna

Burmistrz Miasta Sulejówek informuje o możliwości zakupu drewna opałowego pochodzącego z wycinki drzew na terenach gminnych. Przedmiotem sprzedaży jest drewno opałowe sosnowe So w cenie 80,35 zł brutto/1 mp (zgodnie z aktualnym cennikiem Lasów Państwowych) ułożone w stosach w ilościach odpowiednio:...

Zaproszenie

 • Plakat_2018-page-001

Zakończono akcję szczepień lisów

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Mińsku Mazowieckim informuje, że z dniem 12 kwietnia 2018 r. zakończono wiosenną akcję szczepień lisów przeciwko wściekliźnie. Zgodnie z zaleceniem producenta, w trosce o bezpieczeństwo ludzi i zwierząt, przez dwa tygodnie po wyłożeniu szczepionki nie należy wypuszczać wolno psów i kotów, tak aby nie dostały się do strefy wyłożenia szczepionki.

Obchody 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Burmistrz Miasta Sulejówek zaprasza Mieszkańców do wzięcia udziału w obchodach 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które odbędą się w czwartek 3 maja br. w Kościele Maryi Matki Kościoła w Sulejówku przy ul. Żeromskiego 18.

Dzień Flagi RP

 • dzien_flagi

Wydłużone godziny pracy w Urzędzie Skarbowym

 • pit

Garażówka

 • garazowka_plakat_2018.05

Plan Imprez MDK

Plan Imprez MDK Sulejówek maj 2018

Informacja ZTM

 • SIV_V_754e_18042713510-page-001
 • autor: ZTM

Targowisko miejskie - utrudnienia w dniu 9 czerwca 2018 r.

Urząd Miasta Sulejówka informuje, że w związku z organizacją Święta Miasta Sulejówek w dniu 9 czerwca br. w sobotę na terenie miejskiego targowiska stałego przy ul. Staszica nastąpią utrudnienia w korzystaniu z miejskiego targowiska stałego oraz utrudnienia w ruchu drogowym w jego obrębie. 

Prowadzenie handlu na terenie targowiska stałego na wszystkich stanowiskach handlowych z wyłączeniem pawilonów w dniu 9 czerwca br. będzie możliwe wyłącznie do godziny 12.00.

Planowane wyłączenia prądu

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa informuje o planowanych wyłączeniach prądu SULEJÓWEK, 10, 11 i 18 maja 2018 r. w godz. ...

Zielona Ławeczka

 • z_l

Zapraszam do wspólnego złożenia kwiatów

Szanowni Państwo, bardzo serdecznie zapraszam do wspólnego złożenia kwiatów pod pomnikiem Marszałka w piątek 11 maja br. o godz. 13.00 w przeddzień 83 rocznicy śmierci Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego.

Urząd nieczynny 1 czerwca

Szanowni Mieszkańcy,

uprzejmie informujemy, iż Urząd Miasta Sulejówek
będzie nieczynny w dniu 1 czerwca 2018 r. (piątek),
w zamian za ten dzień UM
będzie czynny w dniu 9 czerwca 2018 r. (sobota)
w godz. 8.00-14.00
Za utrudnienia przepraszamy

Lato w mieście

Burmistrz Miasta Sulejówek informuje, że bezpłatny wypoczynek zostanie zorganizowany w tym roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, 05-071 Sulejówek ul. Głowackiego 47 oraz równolegle w Szkole Podstawowej nr 1 im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego, 05-070 Sulejówek ul. Idzikowskiego 2a. Zajęcia w ramach wypoczynku będą się odbywały w okresie ...

Informacja dla Przedsiębiorców

Urząd Miasta Sulejówek przypomina o wniesieniu opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w 2018 r. zgodnie z art. 11¹ ustawy z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (t.j. Dz. U. z 2016. Poz. 487 z póź. zm.).
W terminie do dnia 31 maja 2018 r. należy wnieść opłatę za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w 2018 roku – /II rata/.

Na scenie zaprezentują się dzieci i młodzież sulejóweckich przedszkoli, szkół i ośrodków kultury w następującym programie:

godz. 12.00 Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Akord pod dyr. mjr Edwarda Myśliwczyka godz. 12.45 Pokaz tańca towarzyskiego i nowoczesnego w wykonaniu grupy SMERFY z Miejskiego Przedszkola nr 2 godz. 13.00 Występ dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1 godz. 13.15 Występ dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Przytulanka"

godz. 13.20 Program sceniczny pn. „Chata Polska” w wykonaniu uczniów Szkół Specjalnych "Otwartych Serc"

godz. 13.40 Pokaz taekwondo w wykonaniu Klubu Sportowego Tae godz. 14.00 Występy indywidualne uczniów Prywatnego Centrum Kultury Sulejówek-Miłosna godz. 14.30 Występy laureatów IV Miejskiego Konkursu Talentów cz. I godz. 16.00 Wręczenie nagród dla laureatów IV Miejskiego Konkursu Talentów godz. 16.20 Występy laureatów IV Miejskiego Konkursu Talentów cz. II godz. 17.00 Program sceniczny w wykonaniu zespołów Funky Penguins 02 i Funky Penguins 01 oraz solistów ze Studia S godz. 17.15 Program sceniczny w wykonaniu formacji tańca, sekcji baletowej oraz wokalistów z Centrum Artystycznego Scena.

 

W tym wyjątkowym dniu przygotowano szereg darmowych atrakcji dla dzieci

m.in.:

1) Manufaktura maskotek - warsztaty rękodzielnicze, które pobudzą kreatywność dzieci;

2) Tęczowe warkoczyki - nasi animatorzy wyczarują tęczowe fryzury dla wszystkich chętnych dzieci;

3) Sportowe zmagania - stoisko z nietypowymi dyscyplinami sportowymi, które łączą sport i dobrą zabawę;

4) Malowanie buziek;

5) Skręcanie baloników;

6) Wędkowanie - zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej wyprawy na ryby!

7) Gry planszowe XXL - do dyspozycji dzieci wielkie kolorowe gry np.

warcaby, gra planszowa ślimak, pędzące żółwie, węże i drabiny;

8) Magiczne bańki mydlane;

9) Warsztaty artystyczne - barwne i kreatywne stoisko pozwalające odkryć w sobie prawdziwego artystę;

10) Strefa gier rodzinnych - stoisko, na którym każda rodzina na pewno znajdzie coś dla siebie!

11) Tęczowe miasteczko – duże domki oraz akcesoria do malowania pozwolą najmłodszym przywrócić piękno barw pobudzając wyobraźnię oraz rozwijając zdolności manualne;

12) Baśniowe maskotki (Minionek, Świnka Peppa, Bałwanek Olaf, Myszka Miki);

13) Stoisko Planety Kreacji - programowanie i kodowanie dla dzieci, zamykanie w bańce i wielkie bańki mydlane, wielkoformatowa gra planszowa;

14) Promocja kursów językowych oraz warsztatów organizowanych przez Szkołę Językową Sufiks: baloniki i naklejki dla Dzieci, strefa zabaw i gier językowych – logicznych, plastycznych, ruchowych, bezpłatna „fotobudka”

językowa, czytanie bajki po angielsku, konkurs z nagrodą;

15) Stoisko promocyjne Prywatnego Centrum Kultury Sulejówek-Miłosna;

16) Warsztaty cukiernicze Cukiernia Babeczki z Sulejówka;

17) Stoisko informacyjno-promocyjne MPL Energy Sp. z o.o. o tematyce odnawialne źródła energii(fotowoltaika, pompy ciepła);

18) Stoisko promocyjne Klubu FITNESS Strefa Ruchu

19) Dmuchane zamki i zjeżdżalnie;

20) Skarb Faraona - Car Escape! Przeniesiesz się do gorącego Egiptu, gdzie wcielisz się w rolę poszukiwacza skarbów. Czy wystarczy Ci czasu aby rozwiązać zagadki przygotowane przez starożytnych Egipcjan?

21) "Oderwij się od komputera zostań mistrzem" - Taekwondo Olimpijskie jako alternatywa spędzania wolnego czasu. Klub Sportowy Tae.

 

O godz. 18.00 rozpocznie się POTAŃCÓWKA w klimacie miejskiego folkloru!

Na scenie wystąpią zespoły artystyczne: Fleciki z Kałuszyna, Razem z Kałuszyna, Kasianecka z Kałuszyna,  Wrzosowianie w programie kabaretowym, Cała Praga Śpiewa z Warszawy, Wiejska Spec Kapela z Cieksyna, Staynia – wielopokoleniowy Klub Piosenkowy z Warszawy oraz Młodzieżówka z Sulejówka.

Wszystkim zespołom towarzyszyć będzie akompaniament Kapeli Lipy: akordeon, klarnet, skrzypce, kontrabas oraz bęben czyli instrumenty typowe dla kapel i zespołów folkowych. Pomiędzy występami zespołów odbędą się warsztaty z instruktorem Patrykiem Wernio, który nauczy wszystkich chętnych, jak tańczyć polki, tanga, fokstroty i walczyki. Konkursy muzyczne i taneczne z nagrodami oraz dyskotekę na zakończenie poprowadzi DJ Benek!

 • plakat_dzien_dziecka_final
  • autor: Stanowisko ds. Promocji i Kultury
 • PLAKAT - Jonkajtys - 20 maja 2016
 • PLAKAT

Zaproszenie na zawody spławikowe dla dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka o puchar Burmistrza Miasta Sulejówek

Zarząd Koła nr 53 serdecznie zaprasza do udziału w Zawodach spławikowych dla dzieci organizowanych z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, które odbędą się 3 czerwca 2018 r. na akwenie Kolejniak.

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA MIASTA SULEJÓWEK

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA MIASTA SULEJÓWEK
o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego centralnej części Sulejówka po południowej stronie torów kolejowych – część II i III wraz z prognozą oddziaływania na środowisko
 • plakat41_1

Koncert Charytatywny "Dla Huberta"

 • hubert
 • Gra miejska-page-001
 • Gra miejska-page-002

Discopolowanie - Święto Miasta Sulejówek

 • plakatA2_disco

Dzień Marszałka - Święto Miasta Sulejówek

 • plakat_MAZOWSZE_13_06_final
 • Ulptka - spotkania smog2-page-001
 • koncert Dzien Mamy
  • autor: MDK Sulejówek
 • strona - III-page-001
 • BIEG MARSZAŁKA_2018

KOMUNIKAT MZWiK

KOMUNIKAT

MIEJSKI  ZAKŁAD  WODOCIĄGÓW
i KANALIZACJI  W  SULEJÓWKU

zawiadamia, że w związku z koniecznością wymiany uzbrojenia na sieci wodociągowej w dniach

04 - 05.06.2018 r.  w godzinach 900 – 2100

nastąpi przerwa w dopływie wody do posesji znajdujących się w rejonie ograniczonym ulicami

ul. Szosowa, Baryłki, Żelazna, Chopina, Torfowa

do granic Miasta w kierunku północnym.

 • mzwik
 • A3_PLAKAT Karina-page-001

Zaproszenie na konferencję

Szanowni Państwo,

Jednym na największych wyzwań, jakie stoją przed mniejszymi miastami regionu aglomeracji warszawskiej jest ich urbanistycznie zrównoważony rozwój. Miasta – Sypialnie Warszawy to najczęstsze określenie takich miast jak Kobyłka czy Piastów. Tak określna funkcja mniejszych miast rejonu rodzi wiele wyzwań. Choćby problemy komunikacyjne, z dostępnością miejsc w przedszkolach i szkołach, czy też niewystarczający rozwój ekonomiczny.

Zapraszamy 14 czerwca 2018 roku do Miasta Kobyłka na konferencje; „Odpowiedzialny Rozwój Miast Aglomeracji Warszawskiej w Obliczu Zmian”. W jej trakcie, w dyskusjach panelowych, poruszone zostaną kwestie związane z polityką mieszkaniową miast, integracją nowych mieszkańców oraz ich rozwojem ekonomicznym. Do uczestnictwa w debatach zaprosiliśmy przedstawicieli mieszkańców, organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego i przedstawicieli deweloperów.

Konferencja odbędzie się pod patronatem honorowym Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Więcej informacji o wydarzeniu i możliwość bezpłatnej rejestracji znajdą Państwo pod adresem:  www.odpowiedzialnyrozwoj.pl

Serdecznie zapraszamy!!!

 • UMKOBYLKA-odpowiedzialnyrozwoj-debata-plakatA4-201804

Zaproszenie na spotkania z cyklu „Porozmawiajmy o…”

 • zaproszenie na spotkania z cyklu porozmwaijmy o _-page-001
 • Sulejówek lipiec 2018
 • Garażówka 2018-06-page-001
 • 2018-06-07-13-37-09-01
 • 2628_a3plakatrwtp-page-001
  • autor: ZTM
 • autor: ZTM

Zaproszenie do wspólnego złożenia kwiatów

 • Document-page-001

Zaproszenie do wspólnego kibicowania

Zapraszamy do wspólnego oglądania meczów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018 na Stadionie Miejskim w Sulejówku ul. Krasińskiego 6 w dniach 19 i 24 czerwca.


Plan transmisji:


19 czerwca (wtorek)

13:30 – 16:13 Kolumbia – Japonia
16:30 – 19:18 Polska – Senegal
19:40 – 22:20 Rosja – Egipt

24 czerwca (niedziela)

13:33 – 16:13 Anglia – Panama
16:30 – 19:13 Japonia – Senegal
19:44 – 22:05 Polska – Kolumbia


Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązuje zakaz wnoszenia alkoholu.

 • strefa_kibica

Informacja dla Mieszkańców

 • Document-page-001

Pociąg „Słoneczny” Kolei Mazowieckich

W tegoroczne wakacje już po raz czternasty na tory wyjedzie pociąg „Słoneczny” Kolei Mazowieckich. Będzie kursował codziennie w okresie 23 czerwca – 2 września w relacji Warszawa Zachodnia – Ustka – Warszawa Zachodnia. Zatrzyma się m.in. w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Wejherowie, Lęborku i Słupsku. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie sloneczny.mazowieckie.com.pl.

Pociąg „Słoneczny” składa się z nowoczesnych wagonów piętrowych i lokomotywy Traxx. Podróż jest szybka i komfortowa. Z Warszawy do Trójmiasta „Słoneczny” dojeżdża w niespełna 3 godziny, do Ustki w zaledwie 5 h 21 min. Wagony piętrowe są klimatyzowane, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także wyposażone w przewijaki dla niemowląt. Na pokładzie dostępny jest również catering. Nad spokojnym przebiegiem podróży każdego turysty czuwa uprzejma obsługa pociągu.

Bilety na przejazdy pociągiem „Słoneczny” są do nabycia w bardzo atrakcyjnych cenach, ponadto w cenie biletu podróżny może zabrać rower lub psa. Zakupu biletów można dokonać w kasach biletowych, za pośrednictwem strony bilety.mazowieckie.com.pl, w aplikacji skycash, w biletomatach KM, a także bezpośrednio u kierownika pociągu. Wakacyjnemu połączeniu stolicy z wybrzeżem towarzyszy akcja promocyjna „Słoneczny wysyp rabatowy”, dzięki której osoby podróżujące pociągiem „Słoneczny” mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek w interesujących miejscach nad morzem

 • Pociąg Słoneczny
 • Rozkład jazdy pociągu Słoneczny 2018

Sztafeta Niepodległości ASzWoj

„Sztafeta Niepodległości” jest inicjatywą biegową, upamiętniającą setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Bieg rozpocznie się 21 czerwca (czwartek) o godz. 7.00 w Sulejówku, a zakończy się Ogniskiem Pamięci około godz. 18:00, w Ossowie.

Informacja o możliwości zakupu drewna opałowego

OGŁOSZENIE

 

Burmistrz Miasta Sulejówek informuje o możliwości zakupu drewna opałowego pochodzącego z wycinki drzew na terenach gminnych. 

Przedmiotem sprzedaży jest drewno opałowe sosnowe So w cenie 60,26 zł brutto/1 mp (zgodnie z aktualnym cennikiem Lasów Państwowych) ułożone w stosach w ilościach odpowiednio:

 

 1. 50,20 mp o wartości 3 025,05 zł brutto.
 2. 15,04 mp o wartości    906,31 zł brutto.
 3. 24,17 mp o wartości 1 456,48 zł brutto.
 4. 11,20 mp o wartości    674,91 zł brutto.
 5.   5,20 mp o wartości    313,35 zł brutto.

 

Drewno przeznaczone do sprzedaży można oglądać na ul. Paderewskiego 29, po uprzednim umówieniu się telefonicznym z pracownikiem Referatu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej pod numerem 22 76 06 240/241. Podstawą sprzedaży drewna będzie stanowił wniosek w ilościach określonych powyżej. Wnioski należy składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Sulejówek przy ul. Dworcowej 55, wyłącznie po wcześniejszym dokonaniu oględzin drewna. Ilość drewna jest ograniczona o zakupie decyduje kolejność złożonych wniosków wraz z datą i godziną.

Wnioski na zakup drewna można pobrać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Sulejówek przy ul. Dworcowej 55 lub w budynku „B” Urzędu Miasta Sulejówek przy ul. Reymonta 43. Szczegółowe informacje dotyczące warunków sprzedaży drewna można uzyskać w Referacie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej pok. 103.

Odbiór zakupionego drewna odbywa na koszt nabywcy, wyłącznie po okazaniu dowodu wpłaty oraz na podstawie protokołu.

Zasady sprzedaży drewna określono w Zarządzeniu NR BBM.0050.61.2018 Burmistrza Miasta Sulejówek z dnia 23 marca 2018 r. w sprawie określenia zasad gospodarowania drewnem pozyskanym z nieruchomości będących własnością Miasta Sulejówek.  

 • autor: Referat Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Zaproszenie na warszaty

Muzeum Józefa Piłsudskiego zaprasza na bezpłatne warsztaty dla młodzieży i dorosłych, podczas których zostanie odtworzony drewniany żuraw do ogrodu dworku "Milusin".

*KIEDY*:  25-30 czerwca, od godz. 10:00 do 14:00

*GDZIE*:  Wzorcownia, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 w Sulejówku

Szczegóły oraz zapisy na warsztaty: b.nessel@muzeumpisudski.pl lub tel. 602-215-672

 • autor: Muzeum Józefa Piłsudskiego
 • naglowek-mail-letnie-warsztaty-zuraw
 • Plakat_ostateczna wersja
 • basen 2018-page-001

Planowane wyłączenia prądu

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa informuje o planowanych wyłączeniach prądu SULEJÓWEK, 2, 5 lipca 2018 r. w godz. ...

Przerwa w dopływie wody

 • 1

Przerwa w dopływie wody

 • -
 • 2

Konkurs: Mazowieckie Barwy Wolontariatu

Marszałek Województwa Mazowieckiego już po raz ósmy ogłosił konkurs Mazowieckie Barwy Wolontariatu. Celami Konkursu są przede wszystkim: popularyzowanie i wyjaśnianie znaczenia wolontariatu, propagowanie inicjatyw mających na celu podniesienia prestiżu wolontariatu, poszerzenie wśród mieszkańców Mazowsza wiedzy o rodzajach wolontariatu i zakresu pracy wolontariuszy oraz zachęcanie Mazowszan do podejmowania aktywności wolontariackiej.

Budowa linii elektroenergetycznej 400 kV Kozienice-Miłosna

Budowa linii elektroenergetycznej 400 kV Kozienice-Miłosna - rozpoczęcie procesu rokowań (Infolinia dla właścicieli nieruchomości)
W związku z budową ulicy Długiej i koniecznością wymiany uzbrojenia na sieci wodociagowej w dniu 12.07.2018 r.

Remont południowej jezdni ulic B. Czecha i Trakt Brzeski 21.07-05.08.2018 r.

Zarząd Dróg Miejskich informuje, że od dnia 21 lipca planowane jest rozpoczęcie remontu południowej jezdni ulic B. Czecha i Trakt Brzeski.

Pielgrzymka Rowerowa Seniorów 10-15.08.2018 r.

 • rowerowa pielgrzymka(2)
 • rowerowa pielgrzymka(2)

74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

 • 1

Dożynki Gminno - Parafialne - Latowicz

 • Dozynki latowicz
 • Przechwytywanie

Fundacja Edukacji Nowoczesnej - Ośrodki pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem

Od 1 lipca 2018 Fundacja Edukacji Nowoczesnej realizuje projekt, którego celem jest udzielanie wsparcia osobom pokrzywdzonym przestępstwem i osobom im najbliższym świadkom przestępstw i osobom i najbliższym.

Planowane wyłączenia prądu

Planowane wyłączenia prądu

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa informuje o planowanych wyłączeniach prądu SULEJÓWEK, 23 sierpnia 2018 r. w godz. 9:00-13:00

Konkurs Kulinarny - "Nasze kulinarne dziedzictwo - konkurs na potrawę regionalną 2018"

LGD Ziemi Mińskiej wraz z Wójtem Gminy Mińsk Mazowiecki, ogłasza konkurs pt. "Nasze kulinarne dziedzictwo - konkurs na potrawę regionalną 2018".

Konkurs fotograficzny Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich osób pełnoletnich.
Celem konkursu jest ukazanie bogactwa regionów Polski w dwóch kategoriach tematycznych: żywnościowej i krajoznawczej.

Dożynki Kałuszyn - 02.09.2018

 • plakat d 2018_dozynki

Uroczystość obchodów 79 rocznicy wal wrześniowych pod Kałuszynem - 12.09.2018 r.

 • 2018

Planowane wyłączenia prądu

Planowane wyłączenia prądu

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa informuje o planowanych wyłączeniach prądu SULEJÓWEK, 27,30 sierpnia 2018 r.

Koncert w ramach tegorocznego cyklu Mazowsze w Koronie odbędzie się 2 września o godz. 19:00 w Wiązownie.

Tegoroczny piętnasty już sezon cyklu Mazowsze w Koronie, organizowanego przez Mazowiecki Instytut Kultury i partnerów z Mazowsza, związany jest z obchodami jubileuszu 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Kolejny koncert cyklu pt. Raduj się Matko Polsko! w wykonaniu Warszawskiego Chóru Międzyuczelnianego odbędzie się 2 września o godz. 19:00 w kościele pw. Św. Wojciecha w Wiązownie. Wstęp wolny.
 • Przechwytywanie

W dniu 24 sierpnia 2018 r. zmarł ŚP Andrzej Kosiński - Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Sulejówku Uhonorowany tytułem „Zasłużony dla Miasta Sulejówek”

 • Przechwytywanie

Zawody spławikowe dla dzieci o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek – ZAPISY!

Zawody spławikowe dla dzieci o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek – ZAPISY!

Urząd Miasta Sulejówek i Zarząd Koła nr 53 serdecznie zapraszają do udziału w Zawodach spławikowych dla dzieci o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek.

Ze względów organizacyjnych i wielkość zbiornika, liczba uczestników zawodów spławikowych i konkurencji rzutowej jest ograniczona.

Zgłoszenia przyjmuje:
Pani Irenka Sajkowska pod nr tel. 508 877 126, do piątku 31 sierpnia 2018 r. do godz. 20:00.

Uczestnicy zawodów spławikowych zobowiązani są do posiadania sprzętu, tj. wędki z osprzętem oraz siatki na ryby. Uczestnicy w czasie zawodów muszą pozostawać pod opieką osoby dorosłej. Organizatorzy zapewnią pomoc techniczną osobom nie wędkującym na co dzień.

Plan imprezy:

8.00 - rozpoczęcie zawodów;

8:15 - zamknięcie listy startowej zawodów spławikowych i konkursu rzutów do tarczy Arenberga;

8:30 - 8:45 - przywitanie gości, losowanie stanowisk, odprawa zawodników;

8:45 - 9:15 - przygotowanie zawodników do startu;

9:15 - 11:15 - zawody wędkarskie - konkurencja spławikowa;

11:15 - 11:30 - ważenie złowionych ryb;

11:30 - 12:00 - konkurs rzutów do tarczy Arenberga;

12:00 - 12:15 - konkurs ekologiczny;

12:15 - 12:45 - ogłoszenie wyników, rozdanie nagród;

12:45 - 14:00 - poczęstunek z grilla dla zgłoszonych uczestników zawodów.

Dla najmłodszych dzieci, na czas zawodów zostaną wystawione baseniki z wodą z możliwością łowienia rybek plastikowych. Jednocześnie informujemy, że Organizatorzy czynią starania, by podczas imprezy mogły pojawić się dodatkowe atrakcje.

 • plakat2

Program Profilaktyczny Wczesnego Wykrywania Raka Płuca - ENEL MED

Centrum Medyczne ENEL-MED po raz kolejny bierze udział w PROGRAMIE WCZESNEGO WYKRYWANIA RAKA PŁUCA, który jest realizowany pod patronatem Ministerstwa Zdrowia i organizowany przez Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie.

 • Przechwytywanie

Zarząd Transportu Miejskiego uprzejmie informuje ...

 • Przechwytywanie
 • Przechwytywanie
 • Przechwytywanie2

Program Czyste Powietrze

Ministerstwo Środowiska za pośrednictwem firmy organizuje spotkania informacyjne na temat Programu we wszystkich gminach w Polsce. Spotkania będą odbywać się w terminie 4.09 - 15.10. Oficjalny harmonogram Programu znajduje się stronie Ministerstwa Środowiska i będzie na bieżąco poszerzany o kolejne tygodnie:
https://www.mos.gov.pl/czyste-powietrze/harmonogram-spotkan/

Informacja dla Przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych

Urząd Miasta Sulejówek przypomina o wniesieniu opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w 2018 r. zgodnie z art. 11¹ ustawy z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (t. j. Dz. U. z 2016. Poz. 487 z póź. zm.).

Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku zaprasza do poznawania niezwykłej, eksperymentalnej, mobilnej wystawy: „Wielość rzeczywistości. O nas i muzeum”.
 • Garażówka Wrzesień
 • Garażówka Październik
 • banner_na_jesiennym
W dniu dzisiejszym ruszyły zapisy do VIII Rajdu Rowerowego „Na jesiennym szlaku”, który odbędzie się w Sulejówku w niedzielę 30 września 2018 r.
 • pacyfikacja cechówki
 • spotkania z historią

Referat Ochrony Środowiska i Gospodarowania Odpadami Urzędu Miasta Sulejówek informuje ...

iż odbiór z zabudowy wielorodzinnej odbędzie się w dniu 20.09.2018 r. (czwartek).

 • ŚP
 • nasza niepodległa_plakat2

XI Powiatowy Przegląd Patriotyczny "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna"

 • Powiatowy Przegląd Patriotyczny 2018
 • 1

Nowe przystanki w gminach Sulejówek, Stare Babice i Prażmów

Od poniedziałku 17 września w podwarszawskich gminach, Sulejówek, Stare Babice i Prażmów będą nowe przystanki dla autobusów linii 173, 729, L17.

Przebudowa ul. Okuniewskiej

„ Przebudowa DW 637 przewidywane utrudnienia w ruchu:
- planowany termin wdrożenia -10.09.2018r , godz. 8.00

Federacja Mazowia Zaprasza

Federacja Mazowia razem z Fundacją Centrum Wspierania Zdolności oraz kortami tenisowymi „topSpin” zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe z powiatu mińskiego na spotkanie „Poznajmy się!”, które odbędzie się 20 września o godz. 18.00, na terenie kortów tenisowych „topSpin” w Sulejówku, przy ul. I.J. Paderewskiego 29.
 • plakat spotkanie
 • Future Executives Seminar
 • IMG_0589
 • informacja_o_losowaniach-1
 • autor: Komisarz Wyborczy w Siedlcach II
 • Cichociemni

Ogólnopolskie Dyktando u Marszałka

Szanowni Państwo,
 
Serdecznie zapraszamy miłośników języka polskiego do wzięcia udziału w DYKTANDZIE U MARSZAŁKA, które odbędzie się 14 października 2018 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. I. J. Paderewskiego  Celem wydarzenia organizowanego w Sulejówku – mieście Marszałka - jest uczczenie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. To także forma hołdu złożonego mowie ojczystej, która w czasach zaborów ocaliła naród i naszą kulturę. Mamy nadzieję, że przystąpienie do konkursu o tytuł Mistrza Ortografii przyniesie Państwu wiele satysfakcji, a spotkanie w Sulejówku w Dzień Edukacji Narodowej stanie się niezapomnianym, radosnym przeżyciem.
 
Termin składania zgłoszeń upływa 11 października 2018 r.
 
 • baner_2
 • Przechwytywanie

Spotkanie autorskie z Agnieszką Jeż - autorką książki "Kuchnia dwudziestolecia.

Bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Agnieszką Jeż - autorką książki "Kuchnia dwudziestolecia. Co i jak jadano." Porozmawiamy tradycjach i zwyczajach kulinarnych Drugiej Rzeczypospolitej.

Planowanie wyłączenie prądu

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa informuje o planowanych wyłączeniach prądu SULEJÓWEK, 16,18 października 2018 r. w godz. 08:00-15:30

życzenia dla nauczycieli

 • Przechwytywanie2

Stypendia sportowe

Młodzież z Sulejówka osiągająca wysokie sukcesy w krajowym lub międzynarodowym współzawodnictwie sportowym.

Ostrzeżenie I stopnia o złej jakości powietrza

Ostrzeżenie I stopnia o złej jakości powietrza dla pyłu zawieszonego PM 2,5 i PM 10 w powietrzu na obszarze województwa mazowieckiego.

Program ograniczania niskiej emisji dla Miasta Sulejówek (PONE)

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców do jej wypełnienia i przekazania w terminie do 30.11.2018 r. Wypełnioną ankietę można przesłać na poniższy adres mailowy srodowisko@umsulejowek.pl, pocztą lub osobiście Urząd Miasta Sulejówek, ul. Dworcowa 55, 05-070 Sulejówek.
 • Przechwytywanie

Wybory Samorządowe 2018

Wyniki i statystyki Wyborów Samorządowych 2018 w mieście Sulejówek

Burmistrz Miasta Sulejówek zaprasza na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2018 r. z okazji 100. rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę

 • plakatA2_11_listopada

Spacer Historyczmy

 • spacer JPG

Kondolencje

 • Kondolencje

ZTM - 02.11.2018

 • ztm

Konkurs z wiedzy o odzyskaniu niepodległości przez Polskę

Planowane wyłączenia prądu

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa informuje o planowanych wyłączeniach prądu SULEJÓWEK, 13,16 listopada 2018 r. w godz. 8:30-16:00

Wieczór filmowy z kinem Niepodległej

 • Wieczór filmowy

Utrudnienia w ruchu w Sulejówku w dn. 10 i 11 listopada 2018 r.!

Obchody Święta Niepodległości w niedzielę 11 listopada w Sulejówku wiążą się ze zmianami
w organizacji ruchu.

Turniej Piłki Siatkowej

 • Turniej PS

Zapraszamy na sąsiedzką wizytę na plac budowy oraz wystawę „Dary i darczyńcy” w „Willi Bzów”

 • MJP20181107-plakat-A3-zwiedzanie

Z archiwum - patriotyczne odrodzenie się Sulejówka

Przed 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości prezentujemy trzy archiwalne nagrania, przypominające okres odrodzenia się w Sulejówku pamięci o Józefie Piłsudskim i ideach niepodległościowych. Trzy krótkie filmy z uroczystości sprzed trzech dekad doskonale ilustrują również przemiany ustrojowe w naszym mieście. Zostały wykonane prostą kamerką, ich jakość, szczególnie fonia, nie jest najlepsza – ale stanowią dokument o nieocenionej wartości.

Planowane wyłączenia prądu

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa informuje o planowanych wyłączeniach prądu SULEJÓWEK, 19 listopada 2018 r. w godz. 9:00-13:00

Badanie Mammograficzne - 26.11.2018 r.

Zachęcamy panie w wieku 50-69 lat do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych organizowanych 26 listopada 2018 r. w godz. 09:00 - 17:00 przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulejówku, ul. Świętochowskiego 15

Komunikat Komisarza Wyborczego w Siedlcach II

Komunikat Komisarza Wyborczego w Siedlcach II z dn. 5.11.2018 o miejscu, czasie i terminie składania sprawozdań finansowych komitetów wyborczych uczestniczących w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego, zarządzonych na dn. 21.11.2018 r.

Nowy sprzęt ratowniczy dla Strażaków z Sulejówka

W dniu 30 sierpnia 2018 roku Miasto Sulejówek podpisało umowę z Ministrem Sprawiedliwości na powierzenie realizacji zadań z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości, polegających na nabyciu na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulejówku wyposażenia i urządzeń ratownictwa, niezbędnych do udzielenia pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu popełnienia przestępstwa.

Planowane wyłączenia prądu

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa informuje o planowanych wyłączeniach prądu SULEJÓWEK, 27 listopada 2018 r. w godz. 9:00-14:00

Konkurs Korowód Kolendowy

MOPS - Konkurs ofert

Dni Wolne 24 i 31.12.2018 r.

Urząd Miasta Sulejówek będzie nieczynny w dniu 24 grudnia 2018 r. Wigilia (poniedziałek),w dniu 31 grudnia 2018 r. Sylwester (poniedziałek) w godz. 8.00-12.00.

III Jarmark Bożonarodzeniowy 2018

Miasto Sulejówek poszukuje producentów, artystów oraz handlowców, którzy zechcą zaoferować swoje produkty do sprzedaży podczas III Jarmarku Bożonarodzeniowego 2018.
Jarmark Bożonarodzeniowy jest imprezą wystawienniczo – handlową dla wytwórców regionalnych wyrobów i przedmiotów użytkowych oraz artystycznych i naturalnych produktów spożywczych, a także dla sprzedawców asortymentu o charakterze świątecznym.
Jarmark zostanie zorganizowany w dniu 16 grudnia 2018 roku w godz. 11.00 – 17.00 na ulicy Dworcowej na odcinku pomiędzy ulicą Grabskiego a ulicą Szkolną.
Osoby zainteresowane udziałem w Jarmarku, w charakterze wystawców, zobowiązane są do wypełnienia i złożenia zgłoszenia uczestnictwa w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Sulejówek przy ul. Dworcowej 55 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: arosa@umsulejowek.pl w terminie do 4.12.2018 r.
Udział w Jarmarku jest bezpłatny.

 • Baner

Spektakl

Spektakl odbędzie się w środę 6 grudnia w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulejówku ul. Świętochowskiego 15/17.

IV sesja Rady Miasta Sulejówek

VIII edycja Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody”

Mają mądrość pomagania. Pokazują, co dziś znaczą pojęcia: zaangażowanie społeczne, obywatelskie, patriotyzm i bohaterstwo. Uhonorujmy ludzi wyjątkowych – bezinteresownie pracujących dla dobra wspólnoty. Kandydatów do Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody” można zgłaszać do 16 grudnia.
 • zaproszenie do wspólnego złożenia kwiatów 2018-1
 • plakat

III Jarmark Bożonarodzeniowy 2018

Przedłużamy termin zgłoszeń wystawców, którzy zainteresowani są udziałem w Jarmarku Bożonarodzeniowym w Sulejówku. Jarmark zostanie zorganizowany w dniu 16 grudnia 2018 roku w godz. 11.00 – 17.00 na ulicy Dworcowej na odcinku pomiędzy ulicą Grabskiego a ulicą Szkolną.

Akcja "Twój e-PIT" - ważna informacja dla płatników

Informujemy, iż wprowadzony zostaje m.in. obowiązek udostępnienia podatnikom z dniem 15 lutego następującego po roku podatkowym za pośrednictwem portalu podatkowego zeznań podatkowych, uwzględniających w nich dane będące w
posiadaniu Szefa Krajowej Administracji Skarbowej.

Utrudnienia w ruchu drogowym!

Już w najbliższą niedzielę 16 grudnia w godz. 11.00-17.00 odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy
W związku z powyższym w niedzielę 16 grudnia ulica Dworcowa na odcinku od ul. Grabskiego do ul. Szkolnej zostanie wyłączona z ruchu drogowego w godz. 7.00-19.00.
Dodatkowo w tym dniu obowiązuje całkowity zakaz parkowania samochodów na parkingu utwardzonym przy ul. Dworcowej naprzeciwko Urzędu Miasta Sulejówek.

Odnowione cztery kolejne groby

Na cmentarzu parafialnym w Sulejówku Miłośnie odnowione zostały cztery kolejne groby ofiar zbrodni wojennej niemieckiego Wehrmachtu z 15 września 1939 r. Był to najbardziej tragiczny dzień w dziejach gminy/miasta Sulejówek, pochówki zamordowanych wtedy niewinnych mieszkańców oraz uchodźców zapoczątkowały cmentarz.

Życzenia - Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia w szczególny sposób przypominają nam
o Nadziei obecnej w życiu każdego z nas.

"Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu grzewczego 2018/2019"

Przypominam właścicielom i zarządcom budynków o obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych.

Grupa Społeczników Miejskich zaprasza na ...

 • Grupa Społeczników Miejskich

Informacja dla Przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych

Urząd Miasta Sulejówek przypomina o wniesieniu opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w 2019 roku wraz z pisemnym oświadczeniem o wartości sprzedaży napojów alkoholowych w roku poprzednim tj. 2018

SYLWESTER 2018

Burmistrz Miasta Sulejówek zaprasza Mieszkańców do wspólnej zabawy podczas plenerowej imprezy sylwestrowej, która odbędzie się 31 grudnia 2018 r. na Stadionie Miejskim w Sulejówku przy ul. Krasińskiego 6.

Sylwester dla Małgosi!!!

Miejska plenerowa zabawa sylwestrowa w Sulejówku będzie okazją do wspaniałej zabawy tanecznej, ale również do wsparcia zbiórki pieniężnej prowadzonej na rzecz Małgosi mieszkanki Sulejówka u której zdiagnozowano niezmiernie rzadko występującą chorobę genetyczną Canavan

Godziny Pracy Okienka Metropolitalnego w okresie Świątecznym

w dniu 24 grudnia 2018 r. będzie nieczynne
w dniach 27 i 28 grudnia 2018 r. będzie czynne w godzinach 13.00 – 19.00
w dniu 31 grudnia 2018 r. będzie czynne w godzinach 8.00 – 12.00

Aktualności

2020.08.28
Ogłoszenie o możliwiości zakupu drewna opałowego
2020.08.03
Zmiana metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Informujemy, że od 1 września 2020 r. następuje zmiana metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Zgodnie z Uchwałą Nr XX/207/2020 Rady Miasta Sulejówek z dnia 23 kwietnia 2020 r. w sprawie wyboru metody opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie Miasta Sulejówek oraz ustalenia stawki takiej opłaty, obowiązywać będzie nowy system rozliczania za odbiór odpadów.

2020.11.13
INWENTARYZACJA INDYWIDUALNYCH ŹRÓDEŁ CIEPŁA NA TERENIE MIASTA SULEJÓWEK

Szanowni Mieszkańcy, informujemy, że na terenie Miasta Sulejówek przeprowadzona jest inwentaryzacja źródeł ciepła.

ANKIETA – INWENTARYZACJA ŹRÓDEŁ CIEPŁA

 

Galeria zdjęć

 • „Helin" - Fundacja Heleny i Ignacego Paderewskiego. Obecnie Centralny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.
 • Stadion Miejski
 • Milusin - Dworek Marszałka Józefa Piłsudskiego
 • Willa "Dewajtis" Czesława i Apolonii Sandrów - obecnie budynek Urzędu Miasta Sulejówek
 • Willa "Dewajtis" Czesława i Apolonii Sandrów - obecnie budynek Urzędu Miasta Sulejówek
przejdź do galerii

Reklama

1% podatku dla organizacji pożytku publicznego

Urząd Miasta Sulejówek

ul. Dworcowa 55, 05-070 Sulejówek
tel. / fax (22) 76-06-201 / (22) 76-06-213
e-mail: urzad@umsulejowek.pl

Godziny urzędowania

- poniedziałek w godz. 9:00 - 18:00
- wtorek-czwartek w godz. 8:00 - 16:00
- piątek w godz. 8:00 - 15:00

Stopka

Copyright Urząd Miasta Sulejówek 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.