Urząd Miasta Sulejówek

poniedziałek, 29.11.2021
Błażeja, Fryderyka, Saturnina
Telefon: +48 22 76-06-201
e-mail:urzad@umsulejowek.pl

Menu

Nawigacja

  • Aktualności

Treść strony

„TWOJA KREW  – MOJE ŻYCIE”

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zwraca się z uprzejmą prośbą o podjęcie współpracy w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej promującej honorowe krwiodawstwo „TWOJA KREW  – MOJE ŻYCIE”, realizowanej w oparciu  o program Ministra Zdrowia pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w zakresie krwi, jej składników i produktów krwiopochodnych na lata 2015 – 2020” – w obszarze zadania Promocja i edukacja w zakresie honorowego krwiodawstwa.

Uwzględniając społeczny charakter kampanii zwracamy się z uprzejmą prośbą o wyrażenie zgody na przeprowadzenie nieodpłatnej emisji spotów promujących honorowe krwiodawstwo na stronie internetowej Urzędu Miasta i/lub Facebooku (zapewniamy spot 15 oraz 30 sekundowy) w miesiącach zwiększonego zapotrzebowania na krew: lipiec - wrzesień 2020 r.

Przeprowadzenie ogólnopolskiej kampanii oraz zsynchronizowanych z nią regionalnych akcji propagujących honorowe krwiodawstwo zapewni podniesienie poziomu wiedzy społeczeństwa w zakresie podejmowania świadomej decyzji o aktywnym udziale w honorowym krwiodawstwie. Celem naszych działań jest zwiększenie zainteresowania honorowym krwiodawstwem osób wywodzących się z grona honorowych dawców krwi, jak również podjęcie działań edukacyjnych wobec potencjalnych przyszłych krwiodawców.

Bardzo prosimy o przekazanie do RCKiK w Warszawie pisemnej informacji nt. możliwości podjęcia współpracy w powyższym zakresie

Przesyłam link do spotu: https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=wbuGW123JKo

oraz notatkę do zamieszczenia wraz ze spotem:

Kampania promująca honorowe krwiodawstwo ”TWOJA KREW-MOJE ŻYCIE”

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zaprasza do oddawania krwi mieszkańców woj. mazowieckiego szczególnie w miesiącach letnich (czerwiec-wrzesień), kiedy występuje zwiększone zapotrzebowanie na krew. W czasie wakacji spada liczba honorowych dawców krwi, natomiast liczba pacjentów potrzebujących jej jest większa, niż w innych miesiącach.

Wszystkie zdrowe osoby w wieku 18 – 65 lat legitymujące się dokumentem tożsamości ze zdjęciem, zapraszamy do siedziby Centrum Krwiodawstwa przy ul. Saskiej 63/75, do naszych Terenowych Oddziałów oraz na akcje krwiodawstwa zaplanowane na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego. Harmonogram akcji krwiodawstwa dostępny jest w linku: http://www.rckik-warszawa.com.pl/pliki/plan.pdf 

Szczegółowe informacje na temat możliwości i zasad oddania krwi udostępnione są na stronie internetowej RCKiK w Warszawie.

Przed oddaniem krwi należy sprawdzić bieżące informacje: www.rckik-warszawa.com.pl.

-- Pozdrawiam Patrycja Jóśko-Głowackast. specjalista ds. promocjiDział Promocji, Statystyki i SzkoleńRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawietel/fax.: 22 514 60 31

  • RCKiK

« wstecz

Aktualności

2020.08.28
Ogłoszenie o możliwiości zakupu drewna opałowego
2020.08.03
Zmiana metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Informujemy, że od 1 września 2020 r. następuje zmiana metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Zgodnie z Uchwałą Nr XX/207/2020 Rady Miasta Sulejówek z dnia 23 kwietnia 2020 r. w sprawie wyboru metody opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie Miasta Sulejówek oraz ustalenia stawki takiej opłaty, obowiązywać będzie nowy system rozliczania za odbiór odpadów.

2020.11.13
INWENTARYZACJA INDYWIDUALNYCH ŹRÓDEŁ CIEPŁA NA TERENIE MIASTA SULEJÓWEK

Szanowni Mieszkańcy, informujemy, że na terenie Miasta Sulejówek przeprowadzona jest inwentaryzacja źródeł ciepła.

ANKIETA – INWENTARYZACJA ŹRÓDEŁ CIEPŁA

 

Galeria zdjęć

  • Dworek "Siedziba" Zofii i Jędrzeja Moraczewskich
  • Willa "Dewajtis" Czesława i Apolonii Sandrów - obecnie budynek Urzędu Miasta Sulejówek
  • Milusin - Dworek Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • Willa "Dewajtis" Czesława i Apolonii Sandrów - obecnie budynek Urzędu Miasta Sulejówek
  • Pomnik Ofiar II wojny światowej
przejdź do galerii

Reklama

1% podatku dla organizacji pożytku publicznego

Urząd Miasta Sulejówek

ul. Dworcowa 55, 05-070 Sulejówek
tel. / fax (22) 76-06-201 / (22) 76-06-213
e-mail: urzad@umsulejowek.pl

Godziny urzędowania

- poniedziałek w godz. 9:00 - 18:00
- wtorek-czwartek w godz. 8:00 - 16:00
- piątek w godz. 8:00 - 15:00

Stopka

Copyright Urząd Miasta Sulejówek 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.