Miasto Sulejówek

Nawigacja

Treść strony

ADRESY PUNKTÓW ZBIERANIA ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO NA TERENIE MIASTA SULEJÓWEK

„Moje miasto bez elektrośmieci”

 

Sulejówek uczestniczy w  ogólnopolskim programie edukacyjnym „Moje miasto bez elektrośmieci”. Dzięki jego wdrożeniu powstał sprawny system zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który zapewnia bezpłatny odbiór dużych elektrośmieci z domów oraz możliwość ich oddania w punktach zbierania.

Korzyści z programu ponoszą również  szkoły, które angażując się w działania edukacyjne prowadzone w ramach programu, mają szansę na pozyskanie atrakcyjnych pomocy naukowych dla swoich uczniów.

Więcej informacji o programie znajduje się na stronach www.elektroeko.pl oraz www.mmbe.pl. Usługę bezpłatnego odbioru elektrośmieci z domu można zamówić wypełniając formularz na stronie www.elektrosmieci.pl lub dzwoniąc pod numer 2222-333-00.

Mapa punktów zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego: http://www.elektroeko.pl/punkty-zbierania.htmlhttp://www.elektroeko.pl/punkty-zbierania.html

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych zbierany jest przez firmę MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA w m. st. WARSZAWIE sp. z o.o.
ul. Obozowa 43, 01-161 Warszawa w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz sprzed posesji w terminach wyznaczonych w harmonogramie odbioru odpadów

 

 

Banery

Stopka

 

Urząd Miasta Sulejówek
ul. Dworcowa 55, 05-070 Sulejówek

 

tel.  +48 22 76-06-201
fax. +48 22 76-06-213

urzad@umsulejowek.pl
ePUAP: /ums/SkrytkaESP

Lokalizacja Sulejówka na mapie

[obiekt mapy] Lokalizacja Sulejówka na mapie