Urząd Miasta Sulejówek

poniedziałek, 19.02.2018
Konrada, Arnolda, Henryka
Telefon: +48 22 76-06-201
e-mail:urzad@umsulejowek.pl

Menu

Nawigacja

 • Aktualności

Treść strony

II Rajd Rowerowy na Orientację „Na jesiennym szlaku” Sulejówek 2015

Szanowni Państwo,

W imieniu Burmistrza Miasta Sulejówek serdecznie zapraszam do udziału całe rodziny w II Rajdzie Rowerowym na Orientację „Na jesiennym szlaku”, który odbędzie się w dniu 4 października br. (niedziela) w Sulejówku. Rajd jest imprezą turystyczno-sportową, której uczestnik będzie miał za zadanie potwierdzić w określonym limicie czasu swoją obecność przy ustawionych w terenie punktach kontrolnych oraz wykonać zadania. Trasa Rajdu została tak pomyślana, żeby wszyscy rowerzyści bez względu na wiek mieli możliwość ją pokonać.

Zgłoszenia uczestnictwa w Rajdzie przyjmowane będą do 25 września 2015 r. do godziny 15.00 w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Sulejówek, ul. Dworcowa 55 lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: arosa@umsulejowek.pl. Jeżeli zgłoszenie wysłane zostanie pocztą e-mail, oryginał musi dotrzeć do Organizatora najpóźniej w dniu Rajdu podczas odprawy startowej.

 1. Odprawa startowa rozpocznie się o godzinie 11.00 na terenie przy stadionie miejskim wejście od ul. Reymonta.
 2. Start Rajdu: godz. 12.00, teren przy stadionie miejskim wejście od ul. Reymonta.
 3. Zakończenie Rajdu: godz. 15.00, teren przy stadionie miejskim wejście od ul. Reymonta.
 4. Trasa Rajdu prowadzi po drogach asfaltowych i gruntowych na terenie Miasta Sulejówek.
 5. Uczestnicy otrzymają na starcie pakiet startowy zawierający min. zestaw odblaskowy, mapę z zaznaczonymi punktami kontrolnymi oraz kartę zadań i długopis.
 6. Wszyscy uczestnicy Rajdu otrzymają okolicznościowe medale.
 7. Wśród uczestników Rajdu zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe.
 8. Na zakończenie rajdu odbędzie się ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Zarządzenie Burmistrza Miasta Sulejówek Nr BBM.0050.152.2015 z dnia 8-09-2015 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu II Rajdu Rowerowego na Orientację „Na jesiennym szlaku”.

Do organizacji II Rajdu Rowerowego na Orientację pn. „Na jesiennym szlaku” zaangażowaliśmy grupę wspaniałych partnerów. Są to instytucje, dzięki którym trasa Rajdu ma szansę być naprawdę niezapomnianą przygodą. Tym razem przygotowanych zostało 35 punktów kontrolnych a w nich wiele konkurencji dla osób dorosłych i dzieci, w tym m.in.: “Wodny cel”, “Szukanie skarbów”, “Łut szczęścia”, "Enigma", "Ukradnij ogonek", “Quiz z nagrodami”, "Zapraszamy na boisko - ruch jest dobry na ws...zystko", konkurencje sprawnościowe i intelektualne. Przypominamy, że rajd nie jest na czas. Trasa Rajdu została tak pomyślana, żeby wszyscy rowerzyści bez względu na wiek mieli możliwość ją pokonać. Wszyscy uczestnicy otrzymają pakiety startowe zawierające min. kamizelkę odblaskową, mapę z zaznaczonymi PK oraz kartę zadań i długopis. Zadaniem Uczestników jest dotarcie w wyznaczonym czasie tj. w ciągu trzech godzin do jak największej liczby zaznaczonych na mapie Rajdu punktów kontrolnych (PK) i wykonanie zadań związanych z danym PK. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą Rajd otrzymają również okolicznościowe medale a następnie zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Halinowie. Na zakończenie rajdu odbędzie się ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Zgłoszenia uczestnictwa w Rajdzie przyjmowane będą do 25 września 2015 r. do godziny 15.00 w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Sulejówek, ul. Dworcowa 55 lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: arosa@umsulejowek.pl.

Serdecznie zapraszamy!

« wstecz

Aktualności

2018.02.15
Dni otwarte w naszych szkołach

Szanowni Rodzice dzieci w wieku 5, 6 i 7 lat, a także wszyscy zainteresowani.
Serdecznie zapraszamy Państwa na dni otwarte w naszych szkołach, które odbędą się w związku z rekrutacją do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych, w roku szkolnym 2018/2019.

2018.02.05
OBWIESZCZENIE BURMISTRZA MIASTA SULEJÓWEK

... o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego: Żurawki cz. I, Żurawki cz. III wraz z prognozami oddziaływania na środowisko w dniach od 14 lutego do 6 marca 2018 r. w siedzibie Urzędu Miasta Sulejówek, ul. Reymonta 43 (wejście od ul. Gdańskiej). Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projektach planów miejscowych rozwiązaniami odbędzie się w dniu 26 lutego 2018 r. (poniedziałek) o godzinie 18.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych przy ul. Paderewskiego 29.

2018.01.31
Rekrutacja 2018/2019

Burmistrz Miasta informuje o terminach rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Sulejówek na rok szkolny 2018/2019.

Galeria zdjęć

 • Milusin - Dworek Marszałka Józefa Piłsudskiego
 • „Helin" - Fundacja Heleny i Ignacego Paderewskiego. Obecnie Centralny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.
 • Milusin - Dworek Marszałka Józefa Piłsudskiego
 • Pomnik Ofiar II wojny światowej
 • "Kolejniak"
przejdź do galerii

Reklama

1% podatku dla organizacji pożytku publicznego

Urząd Miasta Sulejówek

ul. Dworcowa 55, 05-070 Sulejówek
tel. / fax (22) 76-06-201 / (22) 76-06-213
e-mail: urzad@umsulejowek.pl

Godziny urzędowania

- poniedziałek w godz. 9:00 - 18:00
- wtorek-czwartek w godz. 8:00 - 16:00
- piątek w godz. 8:00 - 15:00

Stopka

Copyright Urząd Miasta Sulejówek 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.