Miasto Sulejówek

Nawigacja

Treść strony

Koncert Charytatywny w Szkole Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka "Dla Bartka"

Dla Bartka

            W bieżącym roku szkolnym Koło Wolontariatu działające w Szkole Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka kontynuowało zbiórkę plastikowych nakrętek. Wszystkie klasy brały udział w corocznym Międzyklasowym Konkursie Nakrętkowym.

  Do naszej akcji przyłączyły się inne placówki oświatowe z naszego miasta: Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 1, Przedszkole nr 1, Przedszkole nr 2, Prywatna Szkoła Podstawowa im. Rodziny Moraczewskich, Zespół Społecznych Szkół Specjalnych „Otwartych Serc” oraz Szkoła Podstawowa nr 385 w Warszawie.

Honorowy Patronat nad naszą akcją objął Burmistrz miasta Sulejówek pan Arkadiusz Śliwa.

Tym razem zebrane  fundusze przeznaczamy na pomoc dla 7-letniego Bartka, który urodził się w dużej zamartwicy okołoporodowej. Chłopiec samodzielnie nie siedzi, nie chodzi. Swoje potrzeby komunikuje płaczem, śmiechem lub mimiką twarzy. Bartuś wymaga ciągłej i intensywnej rehabilitacji, zajęć z logopedą, integracji sensorycznej, zarówno w domu jak i specjalistycznych ośrodkach rehabilitacyjnych oraz kosztownego leczenia.

 Od września udało nam się zebrać ponad 3 tony nakrętek i zebrane fundusze przeznaczamy na dofinansowanie zakupu ortez na stopy dla Bartka. Zakończenie akcji odbędzie się 16 maja o godzinie 10.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Sulejówku na VI Koncercie Charytatywnym, na który serdecznie zapraszamy.      

Ewa Karaś &Dorota Stępień

Wstecz

Banery

Stopka

 

Urząd Miasta Sulejówek
ul. Dworcowa 55, 05-070 Sulejówek

 

tel.  +48 22 76-06-201
fax. +48 22 76-06-213

urzad@umsulejowek.pl
ePUAP: /ums/SkrytkaESP

Lokalizacja Sulejówka na mapie

[obiekt mapy] Lokalizacja Sulejówka na mapie