Miasto Sulejówek

Nawigacja

Treść strony

Komunikat - Utrudnienia w ruchu

Szanowni Mieszkańcy,

Informujemy, że w dniu 20 lipca 2021 r. planowane jest rozpoczęcie kolejnego etapu prac związanych z realizacją zadania pn. Rozbudowa dróg gminnych: ul. Staszica, ul. Bema na odcinku od ul. Staszica do ul. Armii Krajowej oraz ul. 3-go Maja na odcinku od ul. Krótkiej do ul. Staszica.

 

Od dnia 20 lipca 2021 r. nastąpi zamkniecie ul. Staszica/3-go Maja  na odcinku od ul. Krótkiej do ul. Świętochowskiego

Ze względu na charakter prac umożliwiony będzie jedynie dojazd mieszkańcom do ich posesji. Objazd odbywać się będzie ul. Armii Krajowej i Głowackiego.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy. O dalszych utrudnieniach będziemy Państwa informowali w kolejnych ogłoszeniach.

Utrudnienia w ruchu

Miasto Sulejówek informuje, że w dniu 07.06.2021r. planowane jest rozpoczęcie prac związanych z realizacją  zadania pn. Rozbudowa dróg gminnych: ul. Staszica, ul. Bema na odcinku od ul. Staszica do ul. Armii Krajowej oraz ul. 3-go Maja na odcinku od ul. Krótkiej do ul. Staszica.

W pierwszej kolejności nastąpi zamknięcie ulicy Staszica na odcinku od ul. Krasińskiego do ul. 3 Maja. Ze względu na charakter prac umożliwiony będzie jedynie dojazd mieszkańcom do ich posesji. Objazd będzie odbywał się ulicą Głowackiego.

w8raXDEpTf3mwAAAABJRU5ErkJggg==

Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy i o dalszych utrudnieniach będziemy informowali kolejnymi ogłoszeniami.

Banery

Stopka

 

Urząd Miasta Sulejówek
ul. Dworcowa 55, 05-070 Sulejówek

 

tel.  +48 22 76-06-201
fax. +48 22 76-06-213

urzad@umsulejowek.pl
ePUAP: /ums/SkrytkaESP

[obiekt mapy] Lokalizacja Sulejówka na mapie Polski