Miasto Sulejówek

Nawigacja

Treść strony

II edycja Gali Sztuk Walki Tae Fight Show

7 kwietnia w Hali ZS1 w Sulejówku odbyła się 2 edycja Gali Sztuk Walki Tae Fight Show. Organizatorami Gali współfinansowanej ze środków Urzędu Miasta Sulejówek byli Ewelina i Bartłomiej Turczyńscy Prezesi Klubu Sportowego Tae.

Honorowy Patronat nad Galą objął Pan Burmistrz Miasta Arkadiusz Śliwa. W czasie imprezy oprócz Pana Burmistrza miasta obecny był koordynatora ds. sportu UM Sulejówek Pan Paweł Wolski oraz przedstawiciele Urzędu.

Gościem specjalnym Gali był Krzysztof Pajewski pierwszy Polski Mistrz Świata w taekwondo.
 

Gdy Hala Zespołu Szkół nr 1 zapełniła się publicznością rozpoczęły się walki w formule K-1 Rules. Łącznie odbyło się 10 walk juniorów oraz seniorów, w tym walki o tytuły Zawodowego Mistrza Polski Federacji WAK-1F oraz Amatorskiego Mistrza Europy (CHI-1). W przerwach między emocjonującymi walkami odbywały się występy wokalne Weroniki Zdzieborskiej oraz pokazy taneczne grupy ze Studio S. z Sulejówka.

Na ringu zaprezentowali się również najmłodsi wychowankowie Bartłomieja Turczyńskiego w pokazowej walce w taekwondo olimpijskim.

Podczas Gali gościliśmy przedstawiciela WAK1F z Armenii Husika Mirzikyana, który wręczył Trenerowi Turczyńskiemu oficjalny certyfikat przedstawicielstwa WAK1F Polska oraz CHI-1 Polska.

 
Poniżej przedstawiamy pełne wyniki Gali TFS vol. 2
1.Kuba Szuba Klub Sportowy Tae vs Marcin Karpowicz Klub Sportowy Tae K-1 rules junior -65kg, wygrywa Szuba na punkty

2. Bartłomiej Szulim Klub Sportowy Tae Sulejówek Hubert Moszczyński KSW Szczecinek K1 Rules -68kg junior, zwycięstwo Szulima jednogłośnie na punkty,

3. Dariusz Dziuban Klub Sportowy Tae Sulejówek vs Krzysztof Ołdak FC Walhalla K-1 Rules Pro-Am - 74kg senior, zwycięstwo Dziubana jednogłośna decyzja sędziów

4. Robert Woźnica Klub Sportowy Tae Sulejówek vs Michał Michalski Mongkom Łódź K-1 Pro-Am - 75kg, zwycięstwo Michalskiego na punkty

5. Klaudia Waliłko Klub Sportowy Tae Sulejówek vs Aneta Próchniewicz Akademia Lwa Warszawa K-1 Rules senior - 67kg, wygrana Klaudii na punkty

6. Damian Skotnicki TSW Łask - Kamil Mataczyński KSW Szczecinek K-1 Rules Pro- Am -81kg , wygrana Mataczyńskiego jednogłośną decyzją sędziów

7. Aleksy Zienkiewicz Fight Academy Ostrołęka Mateusz Łukaszewski AMSW Wilkowice K-1 Rules Pro- Am - 73kg , Wygrana Zienkiewicza przez TKO w 2 rundzie

8. Bartlomiej Mienciuk KSW Szczecinek -Leon Kisłowski Jaćwing Gołdap K-1 Rules Pro Am - 74kg , wygrana Mieńciuka przez nokaut w 1 rundzie

9.Karol Łasiewicki Fight Academy Ostrołęka -Jacek Gać Uniq FC Warszawa K-1 Rules walka o pas Zawodowego Mistrza Polski WAK-1F w kat. -93kg , wygrana Karola Łasiewickiego jednogłośnie na punkty

10. Sebastian Wąsowski Klub Sportowy Tae Sulejówek -Henrik Hovhannisyan Armenia walka o Amatorski Pas Mistrza Europy K-1 Rules CHI-1 W kat.- 63kg , wygrana Henrika na punkty

Pod linkiem filmik z gali:

https://www.youtube.com/watch?v=CaTLZdrfMIs

  • _DSC1462
  • _DSC1501
  • DSC_1889
  • DSC_1902
  • DSC_1936
  • DSC_1950
  • DSC_1952
  • _DSC1421
  • _DSC1683
  • _DSC1691
  • _DSC1733
  • _DSC1854
  • 30440697_837480196452274_4663188466433206019_n
  • 30412575_837480279785599_1352216123289686422_n

Wstecz

Banery

Stopka

 

Urząd Miasta Sulejówek
ul. Dworcowa 55, 05-070 Sulejówek

 

tel.  +48 22 76-06-201
fax. +48 22 76-06-213

urzad@umsulejowek.pl
ePUAP: /ums/SkrytkaESP

[obiekt mapy] Lokalizacja Sulejówka na mapie Polski