Miasto Sulejówek

Nawigacja

Treść strony

Uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkursu ekologicznego

Uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkursu ekologicznego promującego wykorzystanie odnawialnych źródeł energii dofinansowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

W dniu 24 października 2014 r. w Urzędzie Miasta Sulejówek odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom konkursu ekologicznego promującego wykorzystanie odnawialnych źródeł energii przeprowadzonego  w ramach Programu edukacji ekologicznej pn. „Eko-Sulejówek” dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 27.084,00 zł.

Finaliści konkursu otrzymali z rąk Burmistrza Miasta Arkadiusza Śliwy dyplomy i atrakcyjne nagrody sfinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

                Dodatkową nobilitacją i pamiątką dla laureatów był wydrukowany przez Miasto kalendarz na rok 2015, ozdobiony dwunastoma najciekawszymi pracami w konkursie plastycznym.

 

Zestawienie laureatów konkursu:

Kategoria I

Miejsce I: Ewelina Sikorska, Szkoła Podstawowa nr 3   

Miejsce II: Karolina Trąbińska, Szkoła Podstawowa nr 3              

Miejsce III: Marcel Bogusz, Miejskie Przedszkole nr 2  

Kategoria II

Miejsce I: Patryk Sęk, Szkoła Podstawowa nr 3

Miejsce II: Natalia Kołodko, Szkoła Podstawowa nr 3   

Miejsce III: Oskar Kuzka, Szkoła Podstawowa nr 3         

Kategoria III

Miejsce I: Wioletta Bujalska, Szkoła Podstawowa nr 3  

Miejsce II: Seweryn Dąbrowski, Zespół Szkół nr 1          

Miejsce III: Amelia Badowska, Szkoła Podstawowa nr 3

 

Wyróżnieni zostali:

  1. Natalia Błachnio, Szkoła Podstawowa nr 3
  2. Piotr Wyrozębski, Szkoła Podstawowa nr 3
  3. Piotr Paluszkiewicz               , Szkoła Podstawowa nr 3
  4. Zuzanna Barańska, Szkoła Podstawowa nr 3
  5. Mateusz Czaplicki, Przedszkole prywatne "Jaskinia Talentów"
  6. Maria Szymanowska, Szkoła Podstawowa nr 3
  7. Nikola Badowska, Szkoła Podstawowa nr 3
  8. Ewelina Mroczek, Szkoła Podstawowa nr 3
  9. Magdalena Sadowska, Szkoła Podstawowa nr 3
  10. Joanna Małkowska, Szkoła Podstawowa nr 3
  11. Natalia Socha, Szkoła Podstawowa nr 3
  12. Maciej Zgiet, Szkoła Podstawowa nr 3
  13. Rafał Zdanowicz, Szkoła Podstawowa nr 3
  14. Wojciech Górski, Zespół Szkół nr 2
  15. Tomasz Komar, Zespół Szkół nr 1
  16. Bartłomiej Pyszyński, Miejskie Przedszkole nr 2
  17. Karolina Stempel, Miejskie Przedszkole nr 2
  18. Maja Gosik, Zespół Szkół nr 2
  19. Franciszek Kożuchowski, Szkoła Podstawowa nr 3

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Wstecz

Banery

Stopka

 

Urząd Miasta Sulejówek
ul. Dworcowa 55, 05-070 Sulejówek

 

tel.  +48 22 76-06-201
fax. +48 22 76-06-213

urzad@umsulejowek.pl
ePUAP: /ums/SkrytkaESP

[obiekt mapy] Lokalizacja Sulejówka na mapie Polski