Miasto Sulejówek

Nawigacja

Treść strony

Uroczyste wręczenie nagród uczestnikom miejskiego konkursu ekologicznego „Eko – Sulejówek”

Uroczyste wręczenie nagród uczestnikom miejskiego konkursu ekologicznego „Eko – Sulejówek”

W dniu 20 grudnia 2013 r. w Sali Ślubów Urzędu Miasta w Sulejówku odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom konkursu ekologicznego „Eko – Sulejówek” przeprowadzonego w ramach zadania pn. „Organizacja miejskiego konkursu ekologicznego „Eko – Sulejówek” dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 20.000,00 zł.

Finaliści konkursu otrzymali z rąk Burmistrza Miasta Arkadiusza Śliwy dyplomy i atrakcyjne nagrody sfinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Dodatkową nobilitacją i pamiątką dla laureatów był wydrukowany przez Miasto kalendarz na rok 2014, ozdobiony dwunastoma najciekawszymi pracami w konkursie plastycznym.

Zestawienie laureatów konkursu Część  A kategoria zbiorowa

Wykonanie albumu: „Działania proekologiczne podejmowane w szkole …/placówce …”

1. Kategoria I - przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach

I miejsce: Miejskie Przedszkole Nr 2 w Sulejówku

II miejsce: Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej Nr 3 w Sulejówku

III miejsce: Przedszkole Niepubliczne „DELFINEK” w Sulejówku

2. Kategoria II - szkoły podstawoweI miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sulejówku

II miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sulejówku

3. Kategoria III - gimnazja i szkoła ponadgimnazjalna

I miejsce: Gimnazjum Nr 1 w Sulejówku

II miejsce: Gimnazjum Nr 3 w Sulejówku

Zestawienie laureatów konkursu Część  B kategoria indywidualna „EKO PLAKAT”

1. Kategoria I - dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-6 lat)

I miejsce: Nikola Nowak - Szkoła Podstawowa Nr 1

II miejsce: Zofia Wieczorek - Szkoła Podstawowa Nr 3

III miejsce: Joanna Małkowska - Szkoła Podstawowa Nr 3

2. Kategoria II - uczniowie szkół podstawowych (powyżej 6 lat)

I miejsce: Natalia Błachnio - Szkoła Podstawowa Nr 3

II miejsce: Magdalena Sadowska - Szkoła Podstawowa Nr 3

III miejsce: Martyna Rybarczyk - Szkoła Podstawowa Nr 3

3. Kategoria III - uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

I miejsce: Michał Rędziak - Społeczne Gimnazjum Specjalne „Otwartych Serc”

II miejsce: Michalina Borczyńska - Prywatne Gimnazjum im. Rodziny Moraczewskich

III miejsce: Michał Smoliński - Prywatne Gimnazjum im. Rodziny Moraczewskich

4. Wyróżnienia:

  1. Maja Dudziak - Szkoła Podstawowa Nr 3
  2. Patryk Sęk - Szkoła Podstawowa Nr 3
  3. Seweryn Dąbrowski – Szkoła Podstawowa Nr 1
  4. Marta Matuszewska – Szkoła Podstawowa Nr 3
  5. Kinga Izdebska – Szkoła Podstawowa „Otwartych Serc”
  6. Piotr Wyrozębski – Szkoła Podstawowa Nr 3
  7. Marcel Bogusz – Miejskie Przedszkole Nr 2
  8. Sylwia Marciniak – Miejskie Przedszkole Nr 1
  9. Nikola Badowska - Szkoła Podstawowa Nr 3
  10. Kajetan Ptasiński – Miejskie Przedszkole Nr 2
  11. Julia Laskowska – Szkoła Podstawowa Nr 1
  12. Bartłomiej Kaniowski – Szkoła Podstawowa Nr 1
  13. Natalia Kołodko – Szkoła Podstawowa Nr 3
  14. Oliwia Orzechowska – Szkoła Podstawowa Nr 3
  15. Kamil Gryz – Szkoła Podstawowa Nr 3
  16. Michalina Malinowska – Gimnazjum nr 2
  17. Ola Żaboklicka – Szkoła Podstawowa Nr 2
  18. Dominika Janik – Szkoła Podstawowa Nr 3
  19. Patrycja Ler – Szkoła Podstawowa Nr 1
  20. Sandra Naszewska – Miejskie Przedszkole Nr 2
  21. Zosia Wieczorek - Szkoła Podstawowa Nr 3
  22. Agata Barańska – Szkoła Podstawowa Nr 3

Zestawienie laureatów konkursu Część C kategoria indywidualna „EKO WIERSZ LUB EKO BAJKA”

  1. Natalia Socha – Szkoła Podstawowa Nr 3           
  2. Klaudia Dwornikiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 3         
  3. Alicja Piwowar – Szkoła Podstawowa Nr 3         
  4. Piotr Wyrozębski – Szkoła Podstawowa Nr 3    
  5. Weronika Czostek – Szkoła Podstawowa Nr 3  
  6. Krystian Dysiński – Szkoła Podstawowa Nr 3     
  7. Zuzanna Lewandowska – Szkoła Podstawowa Nr 3       
  8. Oliwia Naguszewska – Szkoła Podstawowa Nr 3             
  9. Julia Naguszewska – Szkoła Podstawowa Nr 3 
  10. Maciej Mielcarz – Szkoła Podstawowa Nr 3
  11. Katarzyna Stożek – mieszkanka Sulejówka        

Wszystkim uczestnikom konkursów dziękujemy za udział i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

  • autor: Ref. Promocji Miasta i Pozyskiwania Funduszy

Fotorelacja:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • autor: Ref. Promocji Miasta i Pozyskiwania Funduszy

Wstecz

Banery

Stopka

 

Urząd Miasta Sulejówek
ul. Dworcowa 55, 05-070 Sulejówek

 

tel.  +48 22 76-06-201
fax. +48 22 76-06-213

urzad@umsulejowek.pl
ePUAP: /ums/SkrytkaESP

[obiekt mapy] Lokalizacja Sulejówka na mapie Polski