Miasto Sulejówek

Nawigacja

Treść strony

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SULEJÓWEK

W dniach  7 - 8 lutego 2015 r. w Halowym Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta walczyło 17 drużyn z Sulejówka i okolic. Najlepszym zawodnikiem został Artur Sandomierz - z drużyny JOGA FINITO z Sulejówka. Tytuł najlepszego bramkarza zdobył Krystian Rytel z drużyny Białowieska z Warszawy. Królem strzelców został Daniel Matwiejczyk z drużyny ZIELONI z Warszawy-Wesołej. Zwycięstwo całego turnieju przypadło drużynie ZIELONI, drugie miejsce zajęli piłkarze  JOGI FINITO, trzecie – BIAŁOWIESKA, a czwarte - drużyna PAN PIEROZEK.PL z Warszawy Rembertów. Organizatorem turnieju był Łukasz Świstak prowadzący Miejską Ligę Piłki Nożnej w Sulejówku. Tegorocznych zwycięzców udekorowali: Burmistrz Miasta Sulejówek - Arkadiusz Śliwa, Przewodniczący Rady Miasta Sulejówek – Daniel Dąbrowski oraz radny Jacek Zieliński.

Halowe turnieje piłki nożnej odbywają się corocznie i wypełniają zimową lukę w działalności Miejskiej Ligii Piłki Nożnej w Sulejówku. Inicjatywa ta zawsze cieszy się poparciem Burmistrza Arkadiusza Śliwy, który ufundował puchary, medale i statuetki dla uczestników turnieju. Sulejówek jest miastem przyjaznym dla osób uprawiających sport i promującym ideę rywalizacji „fair play”.