Miasto Sulejówek

Nawigacja

Treść strony

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek Arkadiusza Śliwy

W dniach 20-21 lutego 2016 r. w Zespole Szkół Nr 1 przy ul. Idzikowskiego 2a odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej seniorów o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek. W turnieju wzięło udział 20 drużyn - 4 z Sulejówka a 16 m. in. z Warszawy, Halinowa, Dębego Wielkiego. W sumie w turnieju rywalizowało ponad 200 piłkarzy.

Organizatorem przedsięwzięcia był Łukasz Świstak, prowadzący w Sulejówku Miejską Ligę Piłki Nożnej. Turniej sędziowali Kamil Przedlacki i Krystian Przedlacki.

Po niezwykle zaciętej rywalizacji zwyciężyła ZIELONA drużyna z Warszawy Wesołej, drugie miejsce zajęła ekipa UKS Bródno, trzecie przypadło BKP Warszawa a czwarte – AZS WIT Halinów.

Najlepszym strzelcem turnieju został Daniel Matwiejczyk z drużyny ZIELONYCH z Warszawy Wesołej. Nagrodę dla najlepszego zawodnika otrzymał Piotr Żabiński z drużyny UKS Bródno. Tytuł i wyróżnienie dla najskuteczniejszego bramkarza przypadł Patrykowi Kamińskiemu z UKS Bródno.

Nagrody zostały ufundowane i wręczone przez Arkadiusza Śliwę – Burmistrza Miasta, który dziękując uczestnikom, organizatorom i kibicom zaprosił zgromadzonych na kolejny zimowy halowy turniej piłki nożnej.

 

Wstecz

Banery

Stopka

 

Urząd Miasta Sulejówek
ul. Dworcowa 55, 05-070 Sulejówek

 

tel.  +48 22 76-06-201
fax. +48 22 76-06-213

urzad@umsulejowek.pl
ePUAP: /ums/SkrytkaESP

Lokalizacja Sulejówka na mapie

[obiekt mapy] Lokalizacja Sulejówka na mapie