Miasto Sulejówek

Nawigacja

Treść strony

Relacja z pikniku rodzinnego pn. „Każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź, co dobre jest dla Ciebie”

W dniu 31 maja 2014 r. na stadionie miejskim w Sulejówku odbył się piknik rodzinny pn. „Każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź, co dobre jest dla Ciebie”.

Piknik odbył się przy wsparciu następujących sponsorów: Usługi Wodno-Kanalizacyjne i C.O.  Mirosław Lesiński, ATIP Tadeusz Ludwiniak Ireneusz Wójcik Sp. J., PPUH Horus-Energia Sp. z o.o., Bank Spółdzielczy w Halinowie, DOMEKO, Zakład Usług Asenizacyjnych Marek Bakun. Do organizacji przyłączyli się również: Centrum Artystyczne SCENA, Bractwo Rycerskie Excalibur, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Jana Paderewskiego.

Impreza przyciągnęła całe rodziny z Sulejówka i okolic, dla których przygotowano liczne atrakcje. Jedną z nich była loteria konkursowa, w której za zebranie minimum 6 stempelków w poszczególnych konkurencjach uczestnicy mogli wziąć udział w losowaniu nagród. Nagrody zostały ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Halinowie oraz firmę EVENTUS Dochodzenie Odszkodowań s.c.

Na scenie programy artystyczne zaprezentowały dzieci z: Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Sulejówku, Szkół Specjalnych Podstawowej i Gimnazjum "Otwartych Serc" w Sulejówku, Niepublicznego Punktu Przedszkolnego Smerfuś w Sulejówku-Miłośnie, Niepublicznego Przedszkola OUR PRESCHOOL w Warszawie-Wesołej, Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Sulejówku, Niepublicznego Punktu Przedszkolnego Artystyczno-Językowego Akademia Malucha w Sulejówku, Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, Zespołu Szkół nr 1 w Sulejówku, Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Sulejówku, Zespołu Szkół nr 2 w Sulejówku, Prywatnego Centrum Kultury Sulejówek- Miłosna, Centrum Artystycznego Scena w Sulejówku oraz zespołów "Mała Odetta" i "Funky Pingwins".

Nieco dalej rozstawiono dmuchańce, trampoliny do skakania i miasteczko ruchu drogowego. Malowanie buziek, przejażdżki konne oraz zabawy i konkursy sprawiały radość dzieciom i młodzieży w różnym wieku. Różne placówki oświatowe prezentowały swoją działalność, kusiły stragany z watą cukrową i kolorowymi balonikami.

Członkowie bractwa rycerskiego Excalibur rozbili namioty rycerskie, w których uczestnicy mieli okazję zapoznać się z replikami uzbrojenia i opancerzenia. Członkowie bractwa zorganizowali również dwa pokazy walk, na których zaprezentowali uzbrojenie i ubiór przypadający na odtwarzany przez nich okres historyczny.

Impreza promowała zdrowy styl życia toteż nie zabrakło zawodów sportowych z udziałem młodych sportowców z Sulejówka i okolic. O godz. 13 odbył się międzyszkolny Turniej w Dwa Ognie o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek dla dziewcząt ze szkół podstawowych, w którym I miejsce zajęła drużyna z Halinowa.

  • autor: Ref. Promocji Miasta i Pozyskiwania Funduszy

Wstecz

Banery

Stopka

 

Urząd Miasta Sulejówek
ul. Dworcowa 55, 05-070 Sulejówek

 

tel.  +48 22 76-06-201
fax. +48 22 76-06-213

urzad@umsulejowek.pl
ePUAP: /ums/SkrytkaESP

Lokalizacja Sulejówka na mapie

[obiekt mapy] Lokalizacja Sulejówka na mapie