Miasto Sulejówek

Nawigacja

Treść strony

Hmmm… czuję u Was wielką wiarę we wróżby.

„Może i nie jestem śliczna,

Może i łach ze mnie stary (…)

Lecz jam jest Tiara Losu,

Co jeszcze nie jest zbadany.”

To właśnie Imieniny Króla Andrzeja i Królowej Katarzyny stały się doskonałą okazją dla dzieci z Sulejówka na zbadanie swojego losu!

 

Dwa tygodnie wyczekiwania i w końcu nadeszły, najbardziej nietypowe i niepowtarzalne imieniny w tym sezonie. Dlaczego niezwykłe? Pewnie z powodu kreacji, które przywdziali goście - chodzi oczywiście o nakrycia głowy. Również ze względu na możliwość sprawdzenia swojej przyszłości aż na dziesięciu, specjalnie przygotowanych na tę okazję, profesjonalnych stanowiskach, przy których zasiedli specjaliści w dziedzinie amatorskiego wróżbictwa. A już z pewnością za sprawą jubilatów - Króla Andrzeja i Królowej Katarzyny.

 

A wszystko to odbyło się 24 listopada 2012 r. w SP nr 3 w Sulejówku Miłosnej. To właśnie tam, punktualnie o godzinie 11 do dzieci z Sulejówka, przybyła Para Królewska i uroczyście rozpoczęła całą zabawę. Na początek, wszystkich uczestników czekał podział na grupy. I tutaj pomogła jak zwykle niezastąpiona Tiara Przydziału znana i lubiana zarówno w świecie codziennym, jak i w krainie magii. Po krótkim wprowadzeniu poprowadzonym przez samą Królową Katarzynę, dzieci rozeszły się do stoisk, aby oddać swoje dłonie, buty, wątpliwości dotyczące przyszłości wróżbitom. To był czas na poznanie imienia swojej przyszłej sympatii, zobaczenie swojej przyszłości w … herbacianych fusach, poznanie swojego przyszłego zawodu, a nawet spożycia specjalnego napoju miłosnego. W międzyczasie znalazła się chwila na zjedzenie drugiego śniadania na słodko oraz odpoczynek przy pląsach i zabawach. Całość zakończyła się prezentacją wszystkich nakryć głowy oraz rozdaniem Certyfikatów. Poza tym, każdy uczestnik otrzymał ciastko z niepowtarzalna wróżbą, pamiątkową przypinkę oraz plakietkę.

 

Wszyscy uczestnicy powrócili do domów przejęci i ciekawi jak potoczą się ich dalsze losy, a Para Królewska już zapowiedziała kolejne odwiedziny w niedalekiej przyszłości.

 

Impreza nie odbyłaby się, gdyby nie finansowe wsparcie ze środków budżetu Miasta Sulejówek oraz hufca ZHP Sulejówek.

 • autor: Klaudia Stokfisz
 • „Kości do gry prawdę powiedzą”
  „Kości do gry prawdę powiedzą”
  • autor: fot. Ducka Agnieszka
 • „Kubki przyszłości”
  „Kubki przyszłości”
  • autor: fot. Szmurło Kamila
 • „Wszyscy uczestnicy imienin Pary Królewskiej”
  „Wszyscy uczestnicy imienin Pary Królewskiej”
  • autor: fot. Ducka Agnieszka

Banery

Stopka

 

Urząd Miasta Sulejówek
ul. Dworcowa 55, 05-070 Sulejówek

 

tel.  +48 22 76-06-201
fax. +48 22 76-06-213

urzad@umsulejowek.pl
ePUAP: /ums/SkrytkaESP

Lokalizacja Sulejówka na mapie

[obiekt mapy] Lokalizacja Sulejówka na mapie