Miasto Sulejówek

Nawigacja

Treść strony

Wykaz zgłoszeń dotyczących zgromadzeń publicznych

Rozpoczęcie zgromadzenia

Zakończenie zgromadzenia

Miejsce

Uwagi

6.03.2024

7.03.2024

INFORMACJA O ZGROMADZENIU W dniu 06.03.2024 r. nastąpi blokada drogi krajowej Nr DK 2 – ul. Trakt Brzeski na odcinku ze skrzyżowaniem z E372 – rondo  do  skrzyżowania z drogą 638. Uczestnicy zgromadzenia zajmą wszystkie pasy drogowe w kierunku Warszawy. Zakończenie protestu przewiduje się w dniu 07.03.2024 r o godz. 10.00.

6.03.2024

6.03.2024

INFORMACJA O ZGROMADZENIU

W dniu 06.03.2024 r. o godz.11:00 nastąpi zgromadzenie  w Sulejówku ul. Szklarniowa 27a. Planowany czas trwania zgromadzenia: 10 godzin. Planowana trasa przejścia: przejazd kolumny pojazdów złożonej z ciągników rolniczych i samochodów osobowych na trasie: ul. Szklarniowa, następnie w prawo w ulicę Drobiarką do alei Marszałka Józefa Piłsudskiego (droga wojewódzka 638), następnie na skrzyżowaniu w lewo w al. Józefa Piłsudskiego i przejazd do skrzyżowania z ulicą Trakt Brzeski (droga krajowa nr 92, następnie w prawo w ulicę Trakt Brzeski i przejazd ulicą Trakt Brzeski - Bronisława Czecha,  Płowiecka - Aleja gen. Bolesława Wieniawy - Długoszowskiego – Most Siekierkowski - Aleja Józefa Becka, następnie zjazd w ulicę Czerniakowską (kierunek) i przejazd ulicą Czerniakowską - ul. Solec do Zjazdu w lewo w kierunku Aleja  Armii Ludowej, następnie Aleją Armii Ludowej do Zjazdu w prawo w kierunku Aleje Ujazdowskie, następnie Alejami Ujazdowskimi do miejsca usytuowanego w ciągu jezdnym Alei Ujazdowskich od skrzyżowania z ulicą Piękną do Placu Trzech Krzyży (miejsce docelowe Zgromadzenia).

Następnie ok. godz. 17.00 przejazd z Placu Trzech Krzyży w prawo w ulicę Książęcą, następnie ulicą Ludną do skrzyżowania z ulicą Wioślarską, następnie W prawo w ulicę Wioślarką - Solec -Czerniakowską do zjazdu w lewo w Aleje Józefa Becka – Most Siekierkowski - Aleja gen. Bolesława Wieniawy - Długoszowskiego - Płowiecka – Bronisława Czecha - ulicą Trakt Brzeski do skrzyżowania z Aleją Marszałka Józefa Piłsudskiego do skrzyżowania z ulicą Drobiarską następnie w prawo w ulicę Drobiarską do Skrzyżowania z ulicą Szklarniową, następnie w lewo w ulicę Szklarniową.

Przewidywana liczba uczestników: 200 osób, ok. 120 ciągników rolniczych.

Cel zgromadzenia, w tym wskazanie spraw publicznych, których ma dotyczyć zgromadzenie:

Protest przeciwko nieograniczonemu wpływowi zbóż i innych produktów rolnych z Ukrainy do Polski i Unii Europejskiej oraz zapisom polityki ,,Zielonego Ładu" i pakietu ”fit for 55”,która to polityka powoduje zagrożenie dla żywotności polskich gospodarstw rolnych i wzrost kosztów życia dla społeczeństwa.

Kolumna pojazdów poruszać się będzie jednym prawym skrajnym pasem ruchu, w sposób zapewniający jak najmniejsze utrudnienia w ruchu, zarówno na trasie przejazdu jak i w miejscu docelowym.

Miejsce zakończenia zgromadzenia: Sulejówek, ul. Szklarniowa 27a.

Wstecz

Banery

Stopka

 

Urząd Miasta Sulejówek
ul. Dworcowa 55, 05-070 Sulejówek

 

tel.  +48 22 76-06-201
fax. +48 22 76-06-213

urzad@umsulejowek.pl
ePUAP: /ums/SkrytkaESP

Lokalizacja Sulejówka na mapie

[obiekt mapy] Lokalizacja Sulejówka na mapie