Miasto Sulejówek

Nawigacja

Menu

Wszystkie aktualności

Treść strony

Mieszkańcy Sulejówka mogą już korzystać z unowocześnionej sali Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku

Mieszkańcy Sulejówka mogą już korzystać z unowocześnionej sali Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku

Miejski Dom Kultury w Sulejówku przy ulicy Bogusławskiego 14A to miejsce przyjazne lokalnym artystom. Dlatego tak ważne było odpowiednie wyposażenie. W ramach projektu zakupiono: ekran projekcyjny, projektor i oświetlenie. Projekt zrealizowano w ramach programu „WzMOCnij swoje otoczenie” zorganizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

Zakupiony sprzęt podnosi jakość zajęć i wydarzeń prowadzonych w MDK poprzez wykorzystywanie profesjonalnej techniki i multimediów przy realizacji programów edukacyjnych i wydarzeń kulturalnych.

Z unowocześnionej sali korzystają już uczestnicy zajęć Miejskiego Domu Kultury, między innymi grupa teatralna „Scena Seniora”, „Scena Dorosłych”, uczestnicy Studia piosenki, Eksperymentalnej Pracowni Drobnych Form Teatralnych, a także uczestnicy wielu innych zajęć artystycznych. Na sali odbywają się również zajęcia z obsługi komputera dla seniorów i wykłady Uniwersytetu Trzeciego Wieku. 22 października odbędzie się gala Ogólnopolskiego Konkursu Wiersza Klasycznego o Buławę Marszałka, podczas której w nowoczesnym oświetleniu zaprezentują się pasjonaci wiersza klasycznego. Wydarzenie to uświetnią występy uczestników Studia Piosenki, a już 5 listopada odbędzie się „Recital skrzypcowy i wiolonczelowy”.

Szczegółowe informacje dotyczące kalendarza wydarzeń Miejskiego Domu Kultury znajdą Państwo na stronie www.mdksulejowek.pl.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu.

Dodatkowe informacje o programie można znaleźć na stronie https://raport.pse.pl/pl oraz www.wzmocnijotoczenie.pl.

  • autor: Miejski Dom Kultury Sulejówek
  • loga
  • IMG_7537
  • IMG_7596
  • IMG_7610
  • IMG_7505
  • autor: Miejski Dom Kultury Sulejówek

Wstecz

Banery

Stopka

 

Urząd Miasta Sulejówek
ul. Dworcowa 55, 05-070 Sulejówek

 

tel.  +48 22 76-06-201
fax. +48 22 76-06-213

urzad@umsulejowek.pl
ePUAP: /ums/SkrytkaESP

Lokalizacja Sulejówka na mapie

[obiekt mapy] Lokalizacja Sulejówka na mapie