Miasto Sulejówek

Nawigacja

Treść strony

MIESZKANIEC

Stronicowanie

 • Informacja - Zarządu Transportu Miejskiego
  Data: 2022.02.11

  Informacja - Zarządu Transportu Miejskiego

  Szanowni Państwo, od czwartku 3 lutego w autobusach kabina prowadzącego będzie oddzielona od pozostałej części pojazdu, a kierowcy nie będą otwierali przednich drzwi. Taśma z informacją o strefie wyłączonej z użytkowania oddzieli od reszty pojazdu przednią część przy wejściu do kabiny prowadzącego. Pasażerowie będą mogli korzystać ze wszystkich siedzeń, nieczynne będą natomiast przednie drzwi – motorniczowie i kierowcy nie będą ich otwierali. Plakat z taką informacją znajdzie się na drzwiach, zaklejone zostaną przyciski do otwierania pierwszych drzwi. Powyższe nie dotyczy autobusów linii uzupełniających L.

  Jednocześnie Pasażerów korzystających z linii L uprasza się w miarę możliwości o ograniczanie wykorzystywania przedniej części pojazdu i wszelkich kontaktów z kierowcami.

 • PSZOK - Informacja
  Data: 2022.02.10

  PSZOK - Informacja

  Referat Ochrony Środowiska i Gospodarowania Odpadami Urzędu Miasta Sulejówek informuje, że do odwołania  w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy  ul. Staszica 2, nie będą wydawane  KARTY  PSZOK. Właściciele nieruchomości, którzy chcieliby przekazać odpady do PSZOK, a nie posiadają karty, powinni odebrać ją w Referacie Ochrony Środowiska i Gospodarowania Odpadami w godzinach pracy Urzędu, tj.: w poniedziałek  od godz. 9.00 do godz. 18.00, od wtorku do czwartku w godzinach : od  8.00 do 16.00 oraz w piątek  od godz. 8.00 do godz. 15.00,  ul. Reymonta 43 wejście od ul. Gdańskiej.

 • Nieczynny Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny „Czyste Powietrze”
  Data: 2022.02.10

  Nieczynny Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny „Czyste Powietrze”

  Uprzejmie informujemy, iż Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny programu „Czyste Powietrze” znajdujący się w budynku przy ul. Reymonta 43 w Sulejówku, jest nieczynny do odwołania.

 • -
  Data: 2022.02.04

  e-FAKTURA od MZWiK w Sulejówku!

  Druk Wniosku o e-fakturę dostępny na stronie internetowej MZWiK w Sulejówku (druki obowiązujące → druk nr 28).

 • Informacja - Nieodpłatna Pomoc Prawna
  Data: 2022.01.21

  Informacja - Nieodpłatna Pomoc Prawna

  Szanowni Państwo, od 24 stycznia 2022 r. do odwołania porady będą udzielane zarówno stacjonarnie, jak i  zdalnie. Prawnicy oraz doradcy obywatelscy nadal zobowiązani są do przebywania w punktach w dniach i godzinach dyżurów.

   

Stronicowanie

Banery

Stopka

 

Urząd Miasta Sulejówek
ul. Dworcowa 55, 05-070 Sulejówek

 

tel.  +48 22 76-06-201
fax. +48 22 76-06-213

urzad@umsulejowek.pl
ePUAP: /ums/SkrytkaESP

[obiekt mapy] Lokalizacja Sulejówka na mapie Polski