Miasto Sulejówek

Nawigacja

Treść strony

Zaproszenie na widowisko muzyczne „Czekając na Marszałka"

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie artystyczne, które odbędzie się w sobotę 9 września o godzinie 19.00 na Stadionie Miejskim Victorii 1920 roku w Sulejówku ul. Krasińskiego 6.

„Czekając na Marszałka" to widowisko muzyczne, które przeniesie nas w magiczną podróż w przeszłość, abyśmy mogli razem odkryć fragment historii naszego kraju. To efekt pracy ponad 65 artystów i mieszkańców Sulejówka, którzy oddają hołd historycznym wydarzeniom związanym z Marszałkiem Józefem Piłsudskim. To będzie niepowtarzalna okazja, by spotkać się z Duchem Marszałka, poznać jego postać, towarzyszy oraz przesłanie.

Zapraszamy do podziwiania zaangażowania uczniów sulejóweckich szkół oraz artystów takich jak: Wiktor Worotnik, Barbara Gutaj-Monowid, Anna Butkiewicz, Piotr Rafałko, Kinga Głogowska, Arkadiusz Głogowski, Emil Ławecki, Julian Mere, Zdzisław Korzeniowski, Dorota Chwedorowicz i wielu innych. Scenariusz Barbary Gutaj-Monowid, muzyka Marcina Matuszewskiego, scenografia Karoliny Nowak oraz choreografia Marzeny Barcik przeniosą Was w magiczną podróż przez historię.

Przedsięwzięcie współorganizowane jest z Samorządem Województwa Mazowieckiego.

Nie możemy doczekać się, by podzielić się z Wami tą wyjątkową chwilą. Do zobaczenia na widowisku!