Nawigacja
Menu
Menu
MIASTO
Treść strony
Uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkursu ekologicznego
Uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkursu ekologicznego promującego wykorzystanie odnawialnych źródeł energii dofinansowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie
W dniu 24 października 2014 r. w Urzędzie Miasta Sulejówek odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom konkursu ekologicznego promującego wykorzystanie odnawialnych źródeł energii przeprowadzonego w ramach Programu edukacji ekologicznej pn. „Eko-Sulejówek” dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 27.084,00 zł.
Finaliści konkursu otrzymali z rąk Burmistrza Miasta Arkadiusza Śliwy dyplomy i atrakcyjne nagrody sfinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
Dodatkową nobilitacją i pamiątką dla laureatów był wydrukowany przez Miasto kalendarz na rok 2015, ozdobiony dwunastoma najciekawszymi pracami w konkursie plastycznym.
Zestawienie laureatów konkursu:
Kategoria I
Miejsce I: Ewelina Sikorska, Szkoła Podstawowa nr 3
Miejsce II: Karolina Trąbińska, Szkoła Podstawowa nr 3
Miejsce III: Marcel Bogusz, Miejskie Przedszkole nr 2
Kategoria II
Miejsce I: Patryk Sęk, Szkoła Podstawowa nr 3
Miejsce II: Natalia Kołodko, Szkoła Podstawowa nr 3
Miejsce III: Oskar Kuzka, Szkoła Podstawowa nr 3
Kategoria III
Miejsce I: Wioletta Bujalska, Szkoła Podstawowa nr 3
Miejsce II: Seweryn Dąbrowski, Zespół Szkół nr 1
Miejsce III: Amelia Badowska, Szkoła Podstawowa nr 3
Wyróżnieni zostali:
- Natalia Błachnio, Szkoła Podstawowa nr 3
- Piotr Wyrozębski, Szkoła Podstawowa nr 3
- Piotr Paluszkiewicz , Szkoła Podstawowa nr 3
- Zuzanna Barańska, Szkoła Podstawowa nr 3
- Mateusz Czaplicki, Przedszkole prywatne "Jaskinia Talentów"
- Maria Szymanowska, Szkoła Podstawowa nr 3
- Nikola Badowska, Szkoła Podstawowa nr 3
- Ewelina Mroczek, Szkoła Podstawowa nr 3
- Magdalena Sadowska, Szkoła Podstawowa nr 3
- Joanna Małkowska, Szkoła Podstawowa nr 3
- Natalia Socha, Szkoła Podstawowa nr 3
- Maciej Zgiet, Szkoła Podstawowa nr 3
- Rafał Zdanowicz, Szkoła Podstawowa nr 3
- Wojciech Górski, Zespół Szkół nr 2
- Tomasz Komar, Zespół Szkół nr 1
- Bartłomiej Pyszyński, Miejskie Przedszkole nr 2
- Karolina Stempel, Miejskie Przedszkole nr 2
- Maja Gosik, Zespół Szkół nr 2
- Franciszek Kożuchowski, Szkoła Podstawowa nr 3
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.